Nákup na splátky

Pokud se Vám nedostává finanční hotovosti, ale potřebovali byste nutně novou pračku, ledničku nebo jiný spotřebič, nemusí Vám nutně zůstat oči pro pláč! Využijte možnosti nakoupit v internetovém obchodě www.euronics.cz na splátky a hoďte starosti za hlavu. Pro Vaše pohodlí a možnost volby jsme připravili několik možností od společnosti TRIANGL a CETELEM.

On-line splátky se společností TRIANGL

Nákupu na splátky se společností TRIANGL může využít kdokoliv, komu již bylo 18 let, trvale bydlí na území České republiky a má pravidelný příjem (zaměstnanecký poměr, podnikatelský příjem, mateřská dovolená, starobní nebo invalidní důchod). Velkou předností tohoto spotřebitelského úvěru je možnost nastavit si dobu splácení i výši první zálohy na objednané zboží podle vlastních možností!

Výhody nákupu na úvěr přes TRIANGL:

 • zakoupit můžete zboží v celkové hodnotě od 3 do 100 tisíc korun
 • nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmů (pokud si ho sama společnost nevyžádá)
 • pokud nechcete nebo nemůžete zaplatit počáteční platbu, nemusíte

Jak nakoupit s TRIANGL?

 1. Vyberte si na www.euronics.cz zboží a vyplňte objednávku.
 2. Jako způsob platby zadejte „Na splátky“. Automaticky budete přesměrováni na stránky www.triangl.cz, kde si podle Vašich možností vyberete nejvýhodnější splátkovou variantu a vyplníte úvěrový formulář.

  Pokud jste členem klubu TRIANGL, pak do všech textových polí v sekci „Zaměstnavatel“ vyplňte člen klubu.

 3. Zboží Vám přiveze jeden z pracovníků přepravní služby HDS, bez zbytečných průtahů a osobně. Při předávce zkontrolujete společně všechny náležitosti úvěrové smlouvy, podepíšete ji a je hotovo!

Důležité: K vyřízení žádosti o úvěr budete potřebovat kopii Vašeho občanského průkazu a jakéhokoliv druhého dokladu totožnosti (pas,
řidičský průkaz, rodný list, průkaz zdravotní pojišťovny, bankovní karta, zbrojní průkaz, apod.). Na papír s kopiemi dokladů připište text o souhlasu s pořízením fotokopií těchto dokladů a podepište se.Pokud máte v osobních průkazech uvedeny i další členy rodiny, začerněte jejich jména na kopiích. Oskenované dokumenty budete potřebovat (odevzdávat) při předávce zboží.

Pokud si společnost TRIANGL vyžádá i potvrzení příjmů, musíte při předávce zboží odevzdat dopravní společnosti i tento dokument. A údaje z něj budete potřebovat i pro vyplnění on-line žádosti. Pokud jste v zaměstnaneckém poměru, musí být příjmy potvrzeny od zaměstnavatele.

Kontakt: Zákaznické centrum TRIANGL 810 505 810 (8:00 – 18:00, pracovní dny), www.triangl.cz


Ukázka splátkových variant:

 • VARIANTA 1/10 – splátková klasika: při převzetí zaplatíte 1/10 z ceny zboží a zbytek doplatíte v 10ti splátkách ve stejné výši jako při odběru zboží.

Příklad pro zboží v hodnotě 10 000 Kč

Počet splátek 10
Platba při převzetí - záloha 1.000 Kč
Výše měsíční splátky 1.000 Kč
RPSN 24,74 %
výše úvěru 9.000 Kč
roční úroková sazba 24,74 %
cena úvěru 1.000 Kč
celková částka splatná klientem 10.000 Kč


 

 

 

 

 

 

 

 • VARIANTA 0 Kč při nákupu: při převzetí nezaplatíte nic, splácet úvěr začnete až další měsíc v pravidelných 20-ti měsíčních splátkách.
Příklad pro zboží v hodnotě 10 000 Kč
Počet splátek 20
Platba při převzetí - záloha 0 Kč
Výše měsíční splátky 620 Kč
RPSN 27,98 %
výše úvěru 10.000 Kč
roční úroková sazba 27,98 %
cena úvěru 2.400 Kč
celková částka splatná klientem 12.400 Kč 

 

 

 

 

 

 

 • VARIANTY 24, 36 rovnoměrných splátek: stále splácíte stejnou částku, to znamená, že při převzetí zaplatíte 1/24 nebo 1/36 z celkové hodnoty úvěru a zbytek doplatíte ve 23 nebo 35 pravidelných měsíčních splátkách ve stejné výši jako byla platba při převzetí zboží.

Příklad pro zboží v hodnotě 10 000 Kč

Počet splátek 23 35
Platba při převzetí – záloha 530 Kč 381 Kč
Výše měsíční splátky 530 Kč 381 Kč
RPSN 29,17 % 25,35 %
výše úvěru 9.470 Kč 9.619 Kč
roční úroková sazba 29,17 % 25,35 %
cena úvěru 2720 Kč 3716 Kč
celková částka splatná klientem 12.190 Kč 13.335 Kč 

 

 

 

 On-line splátky se společností Cetelem

Nákupu na splátky se společností Cetelem může využít kdokoliv, komu již bylo 18 let (a v době splácení úvěru nedosáhne věku 70 let) a má pravidelný a trvalý příjem (není tudíž ve zkušební nebo výpovědní lhůtě, na mateřské, apod.). Velkou předností tohoto spotřebitelského úvěru je možnost vybrat si typ úvěru a délku splácení podle Vašich vlastních možností!

Vyřiďte si z domova SPLÁTKY BEZ ČEKÁNÍ ještě před návštěvou prodejny Euronics! Více zde.

Výhody nákupu na úvěr přes CETELEM:

 • nákup na splátky vyřídíte z pohodlí domova, přímo při nákupu
 • výše úvěru již od 3.000 Kč s možností volitelné délky splácení (5 – 36 měsíců)
 • pokud nechcete nebo nemůžete zaplatit počáteční částku, nemusíte
 • minimum administrativy
 • nepotřebujete ručitele
 • zboží se stává Vašim majetkem ihned po jeho převzetí
 • stačí Vám běžně dostupné doklady
 • 1. splátku stačí složit k 15. dni následujícího měsíce
 • Výhodné pojištění proti nečekaným situacím - pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity, úmrtí, apod.

Jak nakoupit s Cetelem?

 1. Vyberte si na www.euronics.cz zboží a vyplňte objednávku.
 2. Jako způsob platby zadejte „Na splátky s Cetelem“. Automaticky budete přesměrováni na stránky společnosti Cetelem, kde si podle Vašich možností vyberete nejvýhodnější splátkovou variantu a vyplníte žádost o úvěr. Ta bude odeslána k posouzení.
 3. Pokud Vám společnost Cetelem schválí úvěr ihned, můžete si zrovna vytisknout úvěrovou smlouvu.
 4. Nedojde-li ke schválení ihned, ale žádost bude zpracována přímo pracovníky oddělení CETELEM ČR, a. s., budete o výsledku posouzení informování e-mailem. Úvěrovou smlouvu potom tisknete ze stránky „Stav žádosti“.
 5. Podepište dvě vyhotovení úvěrové smlouvy a společně s dalšími doklady odešlete na adresu: HP TRONIC Zlín, spol.s r.o., internetový obchod - EURONICS.cz, Prštné-Kútiky 637, 760 01 Zlín.

Ve chvíli, kdy smlouva dorazí, dojde k úplnému zpracování objednávky a zboží bude doručeno na Vaši adresu.


Doklady, které je potřeba přiložit k žádosti:

 1. Dohoda o způsobu řešení sporu
 2. Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů
 3. Kopie platného dokladu totožnosti (občanský průkaz)
 4. Oboustranná fotokopie dvou dokladů (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, výpis z účtu nebo smlouva o zřízení běžného účtu)

Všechny fotokopie musí obsahovat čitelné údaje o osobě, která o úvěr žádá, stejně jako musí být zřetelná i fotografie žadatele!

Pokud žádáte o úvěr nad 80.000 Kč je možné, že budete dotazováni o doklad pro ověření příjmů (Potvrzení o výši příjmu, Daňové přiznání za předchozí zdaňovací období, poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo, jste-li důchodce, doložte prosím potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu, poslední výpis z účtu nebo poslední složenka prokazující pobírání důchodu).


Pojištění schopnosti splácet:

Každý z nás se během svého života může dostat do situace, kdy není schopen dostát svým závazkům. Může se stát, že se zraníte a nebudete moci dočasně nebo trvale vykonávat své zaměstnání, nebo o práci nečekaně přijdete. Taková situace navíc, jako naschvál, nastane právě ve chvíli, kdy na ní člověk není připraven. Vy ale připraveni být můžete! Pokud si k Vašemu úvěru zřídíte Pojištění schopnosti splácet, můžete se ochránit před spoustou nepříjemností. Pojištění můžete sjednat ve dvou variantách - MASTER a MASTER PLUS.

Výhody sjednaného pojištění:

 • jistota v nepříznivých životních situacích,
 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
 • minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,
 • součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Typy pojištění:

 • Typ MASTER: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

  *Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu
 • Typ MASTER PLUS: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí + Pojištění krádeže a Home Assistance. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

  *Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu

Chcete-li zřídit Váš úvěr bez pojištění schopnosti splácet, zvolte (ve chvíli, kdy jste přesměrování na stránky CETELEM ČR, a. s.) na první straně možnost „Více informací o pojištění“. Pod textem vyberte možnost „Nová kalkulace bez pojištění rizik“. Po té bude možné zvolit úvěr i bez bezpečného pojištění rizik.

Kontakt: Zákaznické centrum 844 840 840 (pracovní dny 9:00 – 18:00), více informací o nákupu na splátky se společností Cetelem najdete také zde.


Ukázky splátkových variant:

Variantu splátek si volíte sami a to přímo na zabezpečeném serveru společnosti Cetelem. Na výběr máte z následujících možností:

 • 1/10 bez akontace (0 Kč + 11 x 10): spotřebitelský úvěr, který přitahuje svou jednoduchostí, výhodností a je dlouhodobě oblíbený u všech zákazníků. Splátky je možné uzavřít na zboží v hodnotě od 3.000 Kč do 80.000 Kč.
 • Hlavní výhody: jednoduchost, nízké navýšení a nulová přímá platba (platba při převzetí zboží), krátkodobé splácení a výše měsíční splátky pouze 10% z ceny zboží.

Příklad splácení pro zboží v hodnotě 10 000 Kč:

Počet měsíčních splátek

11

Platba při převzetí zboží – přímá platba

0 Kč

Výše měsíční splátky

1000 Kč

RPSN

21,31

Výše úvěru

10.000 Kč

Roční úroková sazba

19,48 %

Cena úvěru

1000 Kč

Celková částka splatná klientem

11.000 Kč* ceny s DPH, úvěr bez pojištění schopnosti splácet


 • 10 x 10 - zdarma 4: spotřebitelský úvěr, který přitahuje svou jednoduchostí a výhodností. Ihned zaplatíte pouze 10 % z ceny zboží a následně splácíte 10 měsíčních splátek ve výši 10 % z ceny zboží. První splátku máte odloženou o 4. měsíce a navíc máte možnost úvěr doplatit zcela bez navýšení.
 • Hlavní výhody: nákup zboží v případě, že nemůžete platit v hotovosti, přímá platba pouze 10 % z ceny zboží, odklad úhrady první měsíční splátky o 4 měsíce, výše měsíční splátky pouze 10% z ceny zboží, bezúročná varianta.

Příklad splácení pro zboží v hodnotě 10 000 Kč:

Počet měsíčních splátek

1

10

Platba při převzetí – přímá platba

1.000 Kč

1.000 Kč

Výše měsíční splátky

9.000 Kč

1.000 Kč

RPSN

0

16,14

Výše úvěru

9.000 Kč

9.000 Kč

Roční úroková sazba

0 %

15,06 %

Cena úvěru

0 Kč

1.000 Kč

Celková částka splatná klientem

9.000 Kč

10.000 Kč

* ceny s DPH, úvěr bez pojištění schopnosti splácet


 • 1% měsíčně: spotřebitelský úvěr, který umožňuje nákup zboží bez jakékoliv hotovosti.
 • Hlavní výhody: možnost zvolit si délku splácení (5 - 25 měsíců), navýšení pouze 1 % měsíčně, přímá platba od 0% z ceny zboží, přehlednost a jednoduchost.

Příklad splácení pro zboží v hodnotě 10 000 Kč:

Počet měsíčních splátek

15

25

Platba při převzetí – přímá platba

0 Kč

0 Kč

Výše měsíční splátky

766 Kč

500 Kč

RPSN

23,71

23,81

Výše úvěru

10.000 Kč

10.000 Kč

Roční úroková sazba

21,46 %

21,55 %

Cena úvěru

1.490 Kč

2.500 Kč

Celková částka splatná klientem

11.490 Kč

12.500 Kč

*ceny s DPH, úvěr bez pojištění schopnosti splácet

Prodejce vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro CETELEM ČR, a.s.; je oprávněn vykonávat tuto činnost i pro jiné věřitele.

Uživatelské menu

Registrace

577 055 777 info@euronics.cz

Vše o nákupu Poradna Prodejny Kontakt