Nákup na splátky

¨

Pokud se Vám nedostává finanční hotovosti, ale potřebovali byste nutně novou pračku, ledničku nebo jiný spotřebič, nemusí Vám nutně zůstat oči pro pláč! Využijte možnosti nakoupit v internetovém obchodě www.euronics.cz na splátky a hoďte starosti za hlavu. Pro Vaše pohodlí a možnost volby jsme připravili několik možností od společnosti CETELEM, HOME CREDIT a TRIANGL


On-line splátky se společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem)

Nákupu na splátky se společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). může využít kdokoliv, komu již bylo 18 let (a v době splácení úvěru nedosáhne věku 70 let) a má pravidelný a trvalý příjem (není tudíž ve zkušební nebo výpovědní lhůtě, na mateřské, apod.). Velkou předností tohoto spotřebitelského úvěru je možnost vybrat si typ úvěru a délku splácení podle Vašich vlastních možností!

Vyřiďte si z domova SPLÁTKY BEZ ČEKÁNÍ ještě před návštěvou prodejny Euronics! Více zde.

Výhody nákupu na úvěr přes CETELEM:

 • nákup na splátky vyřídíte z pohodlí domova, přímo při nákupu
 • výše úvěru již od 3.000 Kč s možností volitelné délky splácení (5 – 36 měsíců)
 • pokud nechcete nebo nemůžete zaplatit počáteční částku, nemusíte
 • minimum administrativy
 • nepotřebujete ručitele
 • zboží se stává Vašim majetkem ihned po jeho převzetí
 • stačí Vám běžně dostupné doklady
 • 1. splátku stačí složit k 15. dni následujícího měsíce
 • Výhodné pojištění proti nečekaným situacím - pro případ pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidity, úmrtí, apod.

Jak nakoupit s Cetelem?

 1. Vyberte si na www.euronics.cz zboží a vyplňte objednávku.
 2. Jako způsob platby zadejte „Na splátky s Cetelem“. Automaticky budete přesměrováni na stránky společnosti Cetelem, kde si podle Vašich možností vyberete nejvýhodnější splátkovou variantu a vyplníte žádost o úvěr. Ta bude odeslána k posouzení.
 3. Pokud Vám společnost Cetelem schválí úvěr ihned, můžete si zrovna vytisknout úvěrovou smlouvu.
 4. Nedojde-li ke schválení ihned, ale žádost bude zpracována přímo pracovníky oddělení BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), budete o výsledku posouzení informování e-mailem. Úvěrovou smlouvu potom tisknete ze stránky „Stav žádosti“.
 5. Podepište dvě vyhotovení úvěrové smlouvy a společně s dalšími doklady odešlete na adresu: HP TRONIC Zlín, spol.s r.o., internetový obchod - EURONICS.cz, Prštné-Kútiky 637, 760 01 Zlín.

Ve chvíli, kdy smlouva dorazí, dojde k úplnému zpracování objednávky a zboží bude doručeno na Vaši adresu.


Doklady, které je potřeba přiložit k žádosti:

 1. Dohoda o způsobu řešení sporu
 2. Prohlášení o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů
 3. Kopie platného dokladu totožnosti (občanský průkaz)
 4. Oboustranná fotokopie dvou dokladů (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, výpis z účtu nebo smlouva o zřízení běžného účtu)

Všechny fotokopie musí obsahovat čitelné údaje o osobě, která o úvěr žádá, stejně jako musí být zřetelná i fotografie žadatele!

Pokud žádáte o úvěr nad 80.000 Kč je možné, že budete dotazováni o doklad pro ověření příjmů (Potvrzení o výši příjmu, Daňové přiznání za předchozí zdaňovací období, poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo, jste-li důchodce, doložte prosím potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu, poslední výpis z účtu nebo poslední složenka prokazující pobírání důchodu).


Pojištění schopnosti splácet:

Každý z nás se během svého života může dostat do situace, kdy není schopen dostát svým závazkům. Může se stát, že se zraníte a nebudete moci dočasně nebo trvale vykonávat své zaměstnání, nebo o práci nečekaně přijdete. Taková situace navíc, jako naschvál, nastane právě ve chvíli, kdy na ní člověk není připraven. Vy ale připraveni být můžete! Pokud si k Vašemu úvěru zřídíte Pojištění schopnosti splácet, můžete se ochránit před spoustou nepříjemností. Pojištění můžete sjednat ve dvou variantách - MASTER a MASTER PLUS.

Výhody sjednaného pojištění:

 • jistota v nepříznivých životních situacích,
 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání,
 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,
 • minimálně 3 pojištění za cenu jednoho,
 • součást měsíční splátky úvěru.

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Částka k úhradě pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Typy pojištění:

 • Typ MASTER: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

  *Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu
 • Typ MASTER PLUS: Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí + Pojištění krádeže a Home Assistance. Úhrada za pojištění je 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

  *Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik dle jeho aktuálního zaměstnaneckého statutu

Chcete-li zřídit Váš úvěr bez pojištění schopnosti splácet, zvolte (ve chvíli, kdy jste přesměrování na stránky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem).) na první straně možnost „Více informací o pojištění“. Pod textem vyberte možnost „Nová kalkulace bez pojištění rizik“. Po té bude možné zvolit úvěr i bez bezpečného pojištění rizik.

Kontakt: Zákaznické centrum 257 080 080 (pracovní dny 9:00 – 18:00), více informací o nákupu na splátky s BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). najdete také zde.


Ukázky splátkových variant:

Variantu splátek si volíte sami a to přímo na zabezpečeném serveru společnosti Cetelem. Na výběr máte z následujících možností:

 • 1/10 bez akontace (0 Kč + 11 x 10): spotřebitelský úvěr, který přitahuje svou jednoduchostí, výhodností a je dlouhodobě oblíbený u všech zákazníků. Splátky je možné uzavřít na zboží v hodnotě od 3.000 Kč do 80.000 Kč.
 • Hlavní výhody: jednoduchost, nízké navýšení a nulová přímá platba (platba při převzetí zboží), krátkodobé splácení a výše měsíční splátky pouze 10% z ceny zboží.

Příklad splácení pro zboží v hodnotě 10 000 Kč:

Počet měsíčních splátek

11

Platba při převzetí zboží – přímá platba

0 Kč

Výše měsíční splátky

1000 Kč

RPSN

21,31

Výše úvěru

10.000 Kč

Roční úroková sazba

19,48 %

Cena úvěru

1000 Kč

Celková částka splatná klientem

11.000 Kč* ceny s DPH, úvěr bez pojištění schopnosti splácet


 • 10 x 10 - zdarma 4: spotřebitelský úvěr, který přitahuje svou jednoduchostí a výhodností. Ihned zaplatíte pouze 10 % z ceny zboží a následně splácíte 10 měsíčních splátek ve výši 10 % z ceny zboží. První splátku máte odloženou o 4. měsíce a navíc máte možnost úvěr doplatit zcela bez navýšení.
 • Hlavní výhody: nákup zboží v případě, že nemůžete platit v hotovosti, přímá platba pouze 10 % z ceny zboží, odklad úhrady první měsíční splátky o 4 měsíce, výše měsíční splátky pouze 10% z ceny zboží, bezúročná varianta.

Příklad splácení pro zboží v hodnotě 10 000 Kč:

Počet měsíčních splátek

1

10

Platba při převzetí – přímá platba

1.000 Kč

1.000 Kč

Výše měsíční splátky

9.000 Kč

1.000 Kč

RPSN

0

16,14

Výše úvěru

9.000 Kč

9.000 Kč

Roční úroková sazba

0 %

15,06 %

Cena úvěru

0 Kč

1.000 Kč

Celková částka splatná klientem

9.000 Kč

10.000 Kč

* ceny s DPH, úvěr bez pojištění schopnosti splácet


 • 1% měsíčně: spotřebitelský úvěr, který umožňuje nákup zboží bez jakékoliv hotovosti.
 • Hlavní výhody: možnost zvolit si délku splácení (5 - 25 měsíců), navýšení pouze 1 % měsíčně, přímá platba od 0% z ceny zboží, přehlednost a jednoduchost.

Příklad splácení pro zboží v hodnotě 10 000 Kč:

Počet měsíčních splátek

15

25

Platba při převzetí – přímá platba

0 Kč

0 Kč

Výše měsíční splátky

766 Kč

500 Kč

RPSN

23,71

23,81

Výše úvěru

10.000 Kč

10.000 Kč

Roční úroková sazba

21,46 %

21,55 %

Cena úvěru

1.490 Kč

2.500 Kč

Celková částka splatná klientem

11.490 Kč

12.500 Kč

*ceny s DPH, úvěr bez pojištění schopnosti splácet

Prodejce vykonává činnost zprostředkování úvěrů na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro CETELEM ČR, a.s.; je oprávněn vykonávat tuto činnost i pro jiné věřitele.


On-line splátky se společností Home Credit

Nákupu na splátky se společností Home Credit může využít kdokoliv, komu již bylo 18 let a má stálý příjem. Vyřízení splátek je velice jednoduché, bez zbytečné administrativy. Potřebovat budete pouze dva doklady totožnosti a nakupovat můžete zboží již od částky 2.000 Kč.

Výhody nákupu na splátky s Home Credit: 

 • Jednoduché a rychlé vyřízení z pohodlí domova, společně s možností elektronického podepsání úvěru pomocí SMS kódu (zboží tak můžete mít doma stejně rychle jako při nákupu za hotové, oproti standardním cca 7 dnům v případě papírového vyřizování smlouvy)
 • Široká nabídka splátkových variant s možností volby délky splácení (6 – 72 měsíců).
 • Zakoupit můžete zboží již od 2.000 Kč.
 • Po celou dobu splácení máte stejně vysokou měsíční splátku.
 • Snadný přístup k online přehledu o transakcích a splátkách zdarma (https://www.spravcefinanci.cz/).
 • Ihned po zakoupení zboží se stáváte jeho majitelem.

Jaké budete potřebovat doklady?

 • Při nákupu zboží do 50.000 Kč stačí dva doklady totožnosti (pro občany ČR vždy OP + platný řidičský průkaz nebo cestovní pas, rodný list či platný zbrojní průkaz).
 • Při nákupu zboží nad 50.000 Kč můžete být požádáni o doložení zdroje příjmu (např. potvrzení o výši příjmu u zaměstnanců, důchodový výměr či daňové přiznání).

Jak nakupovat s Home Credit?

 1. Vyberte si na www.euronics.cz zboží a vyplňte objednávku.
 2. Jako způsob platby zvolte „Splátky Home Credit“. Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde si zvolíte variantu splácení, která vám vyhovuje (počet splátek, výše akontace, aj.).
 3. Dále vyplníte jednoduchý formulář, ve kterém uvedete všechny potřebné údaje pro poskytnutí úvěru a odešlete žádost ke zpracování. Výsledky budete vědět obratem, navíc vám budou zaslány i na e-mailovou adresu, kterou uvedete při nákupu.
 4. V případě schválení úvěru obdržíte také smlouvu s návodem, jak postupovat dále.

Pojištění k úvěru:

 • Balíček STANDARD: 1,90 % z pravidelné měsíční splátky úvěru. Pojištění pro případ plné invalidity či smrti následkem úrazu.

 • Balíček PLUS: 3,08 % z pravidelné měsíční splátky úvěru. Pojištění pro případ plné invalidity či smrti následkem úrazu a pracovní neschopnosti, která vznikla následkem nemoci nebo úrazu a trvá déle než 60 dní
 • Balíček PREMIUM: 6,48 % z pravidelné měsíční splátky úvěru. Pojištění pro případ ztráty příjmu, pracovní neschopnosti delší než 60 dní, invalidity i smrti následkem úrazu.

Kompletní informace k jednotlivým variantám pojištění najdete na této stránce.


Ukázky splátkových variant:

0 Kč při převzetí, pak 24 x 5,04% (IRE24)

 • platba v hotovosti 0% z ceny zboží
 • můžete nakupovat už od 2.000 Kč (do 100.000 Kč)
 • splátky si rozdělíte na 24 měsíců
 • každý měsíc splácíte 5,04 % z ceny zboží
 • bez ručitele

Příklad splácení:

*Při prodejní ceně 5999 Kč, akontaci 0 Kč, výši úvěru 5999 Kč, výši splátky 302 Kč, počtu splátek 24, lhůtě splatnosti 15.4.2017 (při  poskytnutí úvěru 15.4.2015,  první splátce 15.5.2015 a se splatností dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15.6.2015) je RPSN 20,5%, roční úroková sazba 18,67%, celková částka splatná spotřebitelem 7248 Kč.

Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku. Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s.

Splátkovou smlouvu nyní můžete podepsat i elektronicky pomocí SMS kódu a zboží tak může být již zítra u vás! Více zde.

Desetina 10 % + 10x 10 %:

 • platba v hotovosti 10 % z ceny zboží
 • 10 splátek ve výši 10 % z ceny zboží
 • navýšení 10 %
 • RPSN: 26,3 %

Při prodejní ceně 10.000 Kč, akontaci 1.000 Kč, výši úvěru 9.000 Kč, výši splátky 1.000 Kč, počtu splátek 10, lhůtě splatnosti 15. 2. 2015 (při poskytnutí úvěru 15. 4. 2014, první splátce 15. 5. 2014 a se splatností dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15. 6. 2014) je RPSN 26,3 %, roční úroková sazba 21,42 %, celková částka splatná spotřebitelem 10.000 Kč. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku. Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s.

1 % navýšení měsíčně 11 – 25:

 • platba v hotovosti od 0 % ceny zboží
 • splátky 11 - 25 měsíců
 • navýšení 1 % měsíčně
 • RPSN: 23,6 - 24 %

Při prodejní ceně 10.000 Kč, akontaci 0 Kč, výši úvěru 10.000 Kč, výši splátky 600 Kč, počtu splátek 20, lhůtě splatnosti 15. 12. 2015 (při poskytnutí úvěru 15. 4. 2014, první splátce 15. 5. 2014 a se splatností dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15. 6. 2014) je RPSN 23,9 %, roční úroková sazba 21,42 %, celková částka splatná spotřebitelem 12.000 Kč. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku. Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s.

Nízké splátky 6 – 72:

 • platba v hotovosti od 0 %
 • splátky 6 - 72 měsíců
 • navýšení si zvolíte výběrem konkrétní varianty
 • RPSN: 22,0 - 50,3 %

Při prodejní ceně 10.000 Kč, akontaci 0 Kč, výši úvěru 10.000 Kč, výši splátky 240 Kč, počtu splátek 72, lhůtě splatnosti 15. 4. 2020 (při poskytnutí úvěru 15. 4. 2014, první splátce 15. 5. 2014 a se splatností dalších splátek k 15. dni v měsíci počínaje 15. 6. 2014) je RPSN 22,0 %, roční úroková sazba 19,90 %, celková částka splatná spotřebitelem 17.280 Kč. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku. Splátkový prodej poskytuje společnost Home Credit a.s.

 


 

On-line splátky se společností TRIANGL

Nákupu na splátky se společností TRIANGL může využít kdokoliv, komu již bylo 18 let, trvale bydlí na území České republiky a má pravidelný příjem (zaměstnanecký poměr, podnikatelský příjem, mateřská dovolená, starobní nebo invalidní důchod). Velkou předností tohoto spotřebitelského úvěru je možnost nastavit si dobu splácení i výši první zálohy na objednané zboží podle vlastních možností!

Výhody nákupu na úvěr přes TRIANGL:

 • zakoupit můžete zboží v celkové hodnotě od 3 do 100 tisíc korun
 • nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmů (pokud si ho sama společnost nevyžádá)
 • pokud nechcete nebo nemůžete zaplatit počáteční platbu, nemusíte

Jak nakoupit s TRIANGL?

 1. Vyberte si na www.euronics.cz zboží a vyplňte objednávku.
 2. Jako způsob platby zadejte „Na splátky“. Automaticky budete přesměrováni na stránky www.triangl.cz, kde si podle Vašich možností vyberete nejvýhodnější splátkovou variantu a vyplníte úvěrový formulář.

  Pokud jste členem klubu TRIANGL, pak do všech textových polí v sekci „Zaměstnavatel“ vyplňte člen klubu.

 3. Zboží Vám přiveze jeden z pracovníků přepravní služby HDS, bez zbytečných průtahů a osobně. Při předávce zkontrolujete společně všechny náležitosti úvěrové smlouvy, podepíšete ji a je hotovo!

Důležité: K vyřízení žádosti o úvěr budete potřebovat kopii Vašeho občanského průkazu a jakéhokoliv druhého dokladu totožnosti (pas,
řidičský průkaz, rodný list, průkaz zdravotní pojišťovny, bankovní karta, zbrojní průkaz, apod.). Na papír s kopiemi dokladů připište text o souhlasu s pořízením fotokopií těchto dokladů a podepište se.Pokud máte v osobních průkazech uvedeny i další členy rodiny, začerněte jejich jména na kopiích. Oskenované dokumenty budete potřebovat (odevzdávat) při předávce zboží.

Pokud si společnost TRIANGL vyžádá i potvrzení příjmů, musíte při předávce zboží odevzdat dopravní společnosti i tento dokument. A údaje z něj budete potřebovat i pro vyplnění on-line žádosti. Pokud jste v zaměstnaneckém poměru, musí být příjmy potvrzeny od zaměstnavatele.

Kontakt: Zákaznické centrum TRIANGL 810 505 810810 505 810 (8:00 – 18:00, pracovní dny), www.triangl.cz


Ukázka splátkových variant:

 • VARIANTA 1/10 – splátková klasika: při převzetí zaplatíte 1/10 z ceny zboží a zbytek doplatíte v 10ti splátkách ve stejné výši jako při odběru zboží.

Příklad pro zboží v hodnotě 10 000 Kč

Počet splátek 10
Platba při převzetí - záloha 1.000 Kč
Výše měsíční splátky 1.000 Kč
RPSN 24,74 %
výše úvěru 9.000 Kč
roční úroková sazba 24,74 %
cena úvěru 1.000 Kč
celková částka splatná klientem 10.000 Kč


 

 

 

 

 

 

 • VARIANTA 0 Kč při nákupu: při převzetí nezaplatíte nic, splácet úvěr začnete až další měsíc v pravidelných 20-ti měsíčních splátkách.
Příklad pro zboží v hodnotě 10 000 Kč
Počet splátek 20
Platba při převzetí - záloha 0 Kč
Výše měsíční splátky 620 Kč
RPSN 27,98 %
výše úvěru 10.000 Kč
roční úroková sazba 27,98 %
cena úvěru 2.400 Kč
celková částka splatná klientem 12.400 Kč 

 

 

 

 

 

 • VARIANTY 24, 36 rovnoměrných splátek: stále splácíte stejnou částku, to znamená, že při převzetí zaplatíte 1/24 nebo 1/36 z celkové hodnoty úvěru a zbytek doplatíte ve 23 nebo 35 pravidelných měsíčních splátkách ve stejné výši jako byla platba při převzetí zboží.

Příklad pro zboží v hodnotě 10 000 Kč

Počet splátek 23 35
Platba při převzetí – záloha 530 Kč 381 Kč
Výše měsíční splátky 530 Kč 381 Kč
RPSN 29,17 % 25,35 %
výše úvěru 9.470 Kč 9.619 Kč
roční úroková sazba 29,17 % 25,35 %
cena úvěru 2720 Kč 3716 Kč
celková částka splatná klientem 12.190 Kč 13.335 Kč 

 

 

 

 


Uživatelské menu

Registrace

577 055 777 info@euronics.cz

Vše o nákupu Poradna Prodejny Kontakt