5. generace smartphonu Samsung GALAXY S je tu!

Nejnovější a dlouho očekávaný smartphone z rodiny Samsung je tady. GALAXY S5 dostal do vínku 5,1“ displej s FullHD rozlišením, vylepšený fotoaparát a změny doznal mimo jiné i jeho vzhled. Zadní kryt je vyveden z jemného plastu, který vyvolává dojem perforované kůže. Prodávat se bude ve čtyřech barvách, z nichž černá a měděně zlatá budou k dostání již 10. 5., bílá a modrá pak o několik dní později. Mobilní telefon Samsung GALAXY S5 můžete objednávat právě teď!


Buďte vždy v centru dění!

Jaká by byla vaše odpověď na otázku, co očekáváte od mobilního telefonu, kromě možnosti telefonovat a psát SMS zprávy? Je to kvalitní fotoaparát, který umožňuje zaznamenat ve vysoké kvalitě stěžejní životní okamžiky? Potřeba být neustále ve spojení se svým okolím, včetně rychlého připojení k internetu? Nebo vám jde v první řadě o design a chcete, aby váš telefon dobře vypadal a k tomu byl ještě odolný vůči prachu, dešti, písku či větru? Vše výše zmíněné Samsung GALAXY S5 hravě zvládne a jistě nezklame ani další výbavou:

Základní parametry mobilního telefonu Samsung GALAXY S5: 

 • Displej: 5,1“ super AMOLED, 1920x1080 bodů, 16 milionů barev
 • Procesor: čtyřjádrový Qualcomm MSM897 (2500 MHz)
 • Systém telefonu: Android 4.4 (KitKat)
 • Paměť: 2GB RAM, 16GB uživatelská paměť včetně podpory microSDHC karet
 • Rozhraní a sítě: 3G modem, Bluetooth, IrDa infraport, GPRS, HSCSD/DSDPA, EDGE, WiFi, GPS
 • Fotoaparát: 16 Mpx (4640x3480) včetně integrované blesku a automatického ostření
 • Akumulátor: Li-Ion s kapacitou 2800 mAh
 • Rozměry, hmotnost: 142 × 73 × 8,1 mm, 146 g


Co by určitě nemělo ujít vaší pozornosti?

 • Vylepšený fotoaparát: s mobilním telefonem Samsung GALAXY S5 můžete zaznamenávat okolí pomocí vylepšeného fotoaparátu v rozlišení až 4640x3480, videozáznamy pak až do hodnoty 3840x2160. Za zmínku stojí také rychlé automatické ostření, které umožňuje zaznamenat okolí bez jakéhokoliv zaváhání (zaostřeno za 0,3 s). A pokud zapnete také funkci HDR, máte jistotu, že i při focení v protisvětle nebo ve stínu budou mít fotky přirozené barvy s živým a čistým nádechem.
 • TechnologieDownload Booster: pokud potřebujete co nejrychleji stáhnout data z internetu, vsaďte na tuto pokročilou technologii, která umožňuje souběžné využití sítí LTE a WiFi. Můžete si tak vychutnat cca 80 – 90 % součtu rychlostí těchto dvou sítí. Stahování z internetu tak bude rychlé jako blesk!

 • Čtečka prstů: využíváte mobilní telefon k nákupu a placení přes internet? Nebo jen chcete mít svá data a kontakty v bezpečí? Pak by se vám mohla líbit technologie čtení otisků. Stačí prstem přejet přes tlačítko Home a Samsung GALAXY S5 ihned rozpozná, jestli jste jeho majitelem a zda má autorizovat platbu či odemknout telefon.
 • Mód šetřící baterii: nacházíte se v terénu, váš mobil je téměř vybitý ale nemáte možnost připnout ho do nabíječky? Žádný stres. Samsung GALAXY S5 můžete jednoduše přepnout do šetřícího módu. Ten omezí většinu funkcí, přepne zobrazení do černobílého, ale umožní vám zůstat na příjmu ještě pěknou řádku hodin.

 • Odolnost proti prachu a vodě: už se nemusíte obávat vyrazit s mobilním telefonem do terénu. Samsung GALAXY S5 totiž bez problémů zvládne prašné i vlhké prostředí. Odolá větru i dešti, neublíží mu písek ani pot. Tak proč se omezovat?
 • Vylepšená funkce Fitness včetně snímače tepu: s funkcí fitness se mohli milovníci značky Samsung seznámit už u předchozího modelu GALAXY S4. S novou generací však i tato funkce doznala řady změn a vylepšení. A ke zlepšování výkonů a hlídání vaší kondice jistě pomůže také snímač tepu, kterým je Samsung GALAXY S5 vybaven. Stačí přiložit prst na blesk fotoaparátu. Nejlepšího společníka na cestě za skvělou kondicí pak najdete i v chytrých hodinkách Samsung GALAXY Gear.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz