Acer

Společnost byla založena v roce 1976. Na Acer se z názvu Multitech přejmenovala o 11 let později. Od této chvíle byl zahájen proces budování silné značky v oblasti výpočetní techniky, konkrétně pak osobních počítačů. V celosvětovém měřítku se Acer řadí na druhé místo v celkovém prodeji osobních počítačů a notebooků. Trvalý růst by měla zajistit víceznačková politika propojující značky Acer, Gateway, Packard Bell a eMachines na světových trzích.

Acer působí v odvětví s osobními počítači už více než 30 let. Velký důraz byl a je kladen na komplexní rozvoj a výzkum, s cílem porozumět požadavkům uživatelů a nabídnout jim tak vždy produkty, které je dokáží maximálně uspokojit a mohou se na ně spolehnout. Silnou stránkou Aceru je schopnost rychle reagovat na změny na trhu a pružně odpovídat na požadavky uživatelů na poli výpočetní techniky a příslušenství.

Značka Acer je známá především díky své pestré nabídce produktů z oblasti výpočetní techniky, kam patří zejména stolní počítače, notebooky, netbooky a tablet PC. Notebooky Acer se dělí na dvě řady a to TravelMate a Aspire. Stolní počítač můžete mít buď z řady All-In-One, Aspire, Predator, Revo, nebo Veriton. Za zmínku stojí provedení All-In-One, které se od ostatních liší asi nejvíc. Jedná se o dotykovou LCD obrazovku, jejíž součástí je zároveň i samotný počítač. Je to prostorově velice úsporné řešení a vypadá navíc velmi elegantně. Široký výběr Aceru pak doplňují monitory s využitím pro domácnosti i firmy a projektory různých provedení.

Produkty značky Acer nabízí svým uživatelům velice dobrý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Acer si dává záležet také po designové stránce, takže pokud je pro Vás rozhodující také vzhled a styl, pak i v tomto ohledu Vás Acer rozhodně nezklame.

Recenze Acer

  • Notebook Acer Aspire V7-482P Řada Acer V7 je mnohotvárná. V jejím rámci můžete mít v podstatě cokoli, na co si vzpomenete. Nejnovější procesory, rychlé i pomalejší, displeje velké i menší, dotykové i nedotykové a klidně i samostatné grafické karty. My jsme ovšem z bohaté nabídky zvolili kompromis…
    22.11.2013 13:44:48
  • Dotykový tablet Acer Iconia TAB A1-810 Malý, elegantní a dobře se držící tablet s displejem typu IPS upoutá i nízkou hmotností a velice dobrou cenou i výbavou.
    27.09.2013 09:59:25

Další recenze

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz