AEG

Společnost AEG byla založena v roce 1887 v Německu. V průběhu jejího fungování se pro značku stalo charakteristické motto „Perfekt in Form und Funktion“ (Perfektní tvar i funkce), z čehož dodnes vycházejí jak designéři společnosti, tak i specialisté na vývoj nejnovějších technologií. V roce 2004 se AEG stala součástí skupiny Electrolux, do které spadají i další značky jako Zanussi, Electrolux, Eureka či Frigidaire. Zapojila se tak do organizace produkující špičkové výrobky z kategorie velkých i malých domácích spotřebičů.

Jak již bylo napsáno výše, společnost si velmi zakládá na samotném designu výrobků a pro jejich vývoj zaměstnává již spoustu desetiletí špičkové světové designéry. Zároveň ale nezapomíná ani na důležitost technologického pokroku a inovací, bez kterých by nebylo možné držet krok s konkurencí. Příkladem budiž pračky společnosti AEG, které získaly certifikát od Woolmarku, specialisty na vlnu a péči o ni, a to díky řadě SensiDry. Jedná se o speciální funkci, která pumpováním tepla poskytuje velmi jemné sušení prádla a to při nižších teplotách než je obvyklé. K prádlu je tak šetrnější a to vám to nakonec vrátí svou jemností.
Chladničky nebo myčky zase vynikají svou energetickou šetrností. Modely třídy A++ běžně využívají až o 45 % energie méně než klasické, ne příliš úsporné, spotřebiče. AEG je ale úspornější až o 60 %. Jednoduše každá kategorie výrobků vyniká svými charakteristickými vlastnostmi.

Navíc produkty AEG neobsahují freony ani fluoruhlovodíky a nepoškozují tak životní prostředí. Vybírat můžete samozřejmě i z dalších spotřebičů určených pro moderní domácnost. V nabídce je výběr z volně stojících či vestavných mikrovlnných trub, odsavačů par, sporáků, varných desek či trub. Pokud jste však příznivcem domácího šití, AEG může uspokojit i tuto vaši potřebu. Sortiment je totiž doplněn o šicí stroje (mechanické, elektrické, overlocky), žehlící prkna a další vybavení pro švadlenky a domácí kutily.

Co říkáte, vyzkoušíte si kombinaci perfektního tvaru a funkce výrobků od AEG?

Novinky AEG

  • Kupte pračku AEG a získejte luxusní bonus navíc! Toužíte po voňavém a dokonale čistém prádle? A zároveň si chcete dopřát trochu luxusu? Pak zpozorněte! Značka AEG připravila pro své zákazníky zajímavou akci. Pokud si do 19. 5. zakoupíte některý z vybraných modelů praček AEG, získáte navíc ještě luxusní bonus!
    30.04.2014

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz