Beko

Značka Beko byla založena již v roce 1967 a v České republice působí od roku 2005. Od té doby se stala jednou z předních značek světového i českého trhu, kde nabízí širokou škálu volně stojících, vestavných i malých domácích spotřebičů.

Všechny spotřebiče Beko jsou navržené tak, aby pomáhaly každý den. Od ledniček, které udrží jídlo dlouho čerstvé, přes pračky, které vyperou už za čtvrt hodinky, sušičky, které zbaví starostí s prádlem, kuchyňské spotřebiče, které rychle připraví večeři i velkou hostinu, až po myčky, které uklidí spoušť po kuchařském řádění.

Spotřebiče Beko jsou zkrátka pomocníky do každé domácnosti. Chytré technologie, snadné ovládání a úsporný provoz je to, díky čemuž obstojí v každodenním shonu a postarají se o vaši domácnost tak, aby to každého bavilo.

Novinky Beko

  • Neplýtvejte pracím práškem, ušetřete s pračkami Beko až 2.300 Kč! S logem značky Beko najdete na českém trhu řadu domácích spotřebičů. Například moderní a úsporné pračky vybavené technologií AquaFusion a řadou speciálních pracích programů. Ty vám kromě nákladů na elektrickou energii každý rok ušetří také zhruba 5,5 kg pracího prášku, což za pět let udělá cca 2300 Kč!
    06.01.2014

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz