Beko

Společnost BEKO S. A. je jedna z nejrychleji se rozvíjejících společností na území Velké Británie. V České republice jde o poměrně mladou společnost, setkáváme se s ní teprve od roku 2005. BEKO patří mezi jednu z nejvýznamnějších evropských značek a zároveň mezi 500 největších společností na světě. Své více než čtyřicetileté zkušenosti promítá do všech svých výrobků, které poté exportuje nejen na všechny evropské trhy, ale celkově zásobuje svými produkty více než 100 zemí. Lidé kolem značky BEKO se specializují na výrobu široké škály domácích spotřebičů a to jak volně stojících, tak i těch vestavných. Ke společnosti BEKO patří také značky Leisure a Arcelik (obě se také zabývají produkcí domácích spotřebičů).

V portfoliu společnosti najdeme spoustu domácích spotřebičů, se kterými doma dennodenně pracujeme. Potřebujete-li například vybavit svůj domov pračkou, můžete vybírat mezi různými velikostmi – v nabídce jsou objemy od 5 do 8 kg. Kromě klasických chladniček můžete s logem BEKO pořídit také prostorově orientované americké lednice, které navíc využívají patentované funkce Modrá paprika. Ta zaručuje, že ovoce a zelenina, které máte uložené ve speciální zásuvce, jsou osvětlovány modrým světlem. To vyvolává fotosyntézu, která zabezpečí delší čerstvost a zvyšuje i obsah vitamínů. A pokud jste navíc příznivcem velkých a častých návštěv a chcete se pochlubit množstvím připravených pokrmů (nebo nápojů), můžete použít prosklenou chladící vitrínu.

BEKO při návrhu svých spotřebičů sází na moderní vzhled, kvalitu spotřebičů a variabilitu jednotlivých produktů. Výrobky BEKO jsou totiž velmi ergonomické a přizpůsobit se tak dají jakémukoliv prostoru. A pokud vás nezaujala pračka, lednička ani vitrínka od BEKO, můžete se porozhlédnout také po dalších výrobcích s tímto logem – narazíte zejména na mrazáky, myčky, sušičky, sporáky. U vestavných spotřebičů přibude také nabídka trub, varných desek, mikrovlnných trub, ohřívacích zásuvek a dalších. Nabídka společnosti BEKO je opravdu velmi rozmanitá a vybere si u ní každý.

Novinky Beko

  • Neplýtvejte pracím práškem, ušetřete s pračkami Beko až 2.300 Kč! S logem značky Beko najdete na českém trhu řadu domácích spotřebičů. Například moderní a úsporné pračky vybavené technologií AquaFusion a řadou speciálních pracích programů. Ty vám kromě nákladů na elektrickou energii každý rok ušetří také zhruba 5,5 kg pracího prášku, což za pět let udělá cca 2300 Kč!
    06.01.2014

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz