Bosch

O založení společnosti Bosch se zasloužil v roce 1886 pan Robert Bosch, který založil ve Stuttgartu dílnu pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. Položil tak základy velmi silné a rozvětvené skupině Bosch, která se v dnešní době prezentuje hned v několika odvětvích. Na území České republiky obchodovala společnost Roberta Bosche poprvé koncem 19. století, přičemž oficiální pobočka vznikla v roce 1920 v Praze. Dodnes ji na našem území najdeme v automobilovém průmyslu, ve výrobních závodech, průmyslové technice, technice budov nebo spotřebním zboží.

V poslední zmíněné kategorii je Bosch specialistou na produkci velkých i malých domácích spotřebičů. Orientuje se jak v praní a sušení, mytí či chlazení, tak můžete značku Bosch najít i na spotřebičích určených pro vaření. Stejně široká je také nabídka malých domácích produktů – v portfoliu jsou kupříkladu kuchyňské roboty, spotřebiče na kávu, pro přípravu snídaně nebo dalších jídel a k dobrému pokrmu můžete vylisovat také čerstvou šťávu na odšťavňovači či lisu. Samozřejmostí je také nabídka žehliček a vysavačů. A pokud máte chuť se hýčkat, můžete vyzkoušet masážní vaničku na nohy nebo vysoušeče vlasů a kulmy.

Se značkou Bosch si můžete být jisti kvalitou, vyplývající z dlouholetých zkušeností společnosti. Ta se navíc hodně zajímá i o prostředí kolem nás. Ne nadarmo vlastní více než 40 patentů zaměřených právě na ochranu životního prostředí. Ve svých domácích spotřebičích využívá například Green Technology inside. Jedná se o technologii, která zaručuje ekologické chování všech výrobků, které jsou touhle známkou opatřeny. Znamená především nižší spotřebu energií, vody, ale také dalších přírodních zdrojů. Proto můžete spotřebiče značky Bosch bezstarostně využívat kdykoliv a kdekoliv. Ne nadarmo motto společnosti říká: „Stvořeno pro život.“

Nejprodávanější

Nejprohlíženější

Další výrobky Bosch naleznete v těchto kategoriích:

Recenze Bosch

 • Akumulátorový vysavač Bosch BBH Move 5 Akumulátorové tyčové vysavače jsou oblíbené pro rychlý úklid v domácnosti podobně jako ruční vysavače, ale umožňují také vysávání velkých ploch, což může z velké míry nahradit silný podlahový vysavač. Pochopitelně nemůžeme očekávat výkon podlahového vysavače s příkonem tisíc wattů, ale i tak nám může pomoci při běžném úklidu a oddálit použití výkonnějšího stroje. Zvlášť když nabízí takovou výdrž jako Bosch BBH Move 5.
  11.12.2013 10:21:55
 • Mixér, šlehač Bosch MFQ 36440 V kuchyni potřebujeme občas něco zamíchat, ušlehat, umixovat nebo uhníst. Záleží na tom, jak velké množství potravin zpracováváme, abychom zvolili správného pomocníka. Pro malá množství je zbytečné vytahovat velký robot, který v některých případech nemusí zpracování malých množství ani umět.
  02.12.2013 08:50:59

Další recenze

Novinky Bosch

 • Kupte myčku Bosch a získejte peníze zpět! Trávíte příliš mnoho času postáváním u dřezu a umýváním hordy špinavého nádobí? Kupte si myčku na nádobí značky Bosch a věnujte svůj čas užitečnějším věcem! Zaregistrujete-li váš nový spotřebič u výrobce a budete-li mezi 400 nejrychlejšími, získáte zpět 1000 Kč a balíček přípravků Finish zdarma!
  24.02.2014
 • Vyzrajte na zvířecí chlupy s vysavačem Bosch Zoo'o! S novým podlahovým vysavačem Bosch Zoo'o ProAnimal můžete mít domácnost plnou psů, koček i jiných chlupatých mazlíčků! Tento speciálně navržený vysavač vám totiž pomůže snadno a dokonale odstranit chlupy zvířecích mazlíčků z různorodých povrchů.
  17.06.2013

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz