Electrolux

Historie společnosti Electrolux spadá až do roku 1901, kdy byla ve švédském Stockholmu založena společnost AB Lux. Ta vynalezla petrolejovou lampu, tzv. Lux lampu pro venkovní použití, která se využívala zejména v majácích po celém světě. Postupem času se společnost vyvinula v jednoho z nejvýznamnějších producentů velkých i malých domácích spotřebičů. Své výrobky nyní vyváží do více než 150 zemí světa a ročně prodá více než 50 milionů produktů. Skupina Electrolux nyní nabízí své výrobky pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire.

V portfoliu značky Electrolux najdeme výrobky rozdělené do kategorií úklid (vysavače), vaření (mikrovlnné trouby, odsavače par, sporáky, varné desky či vestavné trouby), praní (pračky, sušičky nebo pračky se sušičkou), mytí nádobí a chlazení (ledničky, mrazničky, apod.). Samozřejmostí je možnost volby mezi spotřebiči volně stojícími či vestavnými.

Electrolux svým zákazníkům nabízí také různé řady, které vždy vynikají některou z klíčových vlastností – jedná se například o řadu šetrnou k životnímu prostředí, řadu vynikající neobyčejným designem nebo můžete vyzkoušet Time Manager kategorii, kde si sami ovlivňujete například dobu praní vašeho prádla. U Electroluxu si jednoduše vybere každý, stačí si jen určit prioritu.

Zkrátka však nepřijdou ani profesionálové. Společnost nabízí také nejvyspělejší technologie z řady vaření a praní, které zjednodušují život pracovníkům ve službách. Pokud vás ale více zajímají malé domácí spotřebiče, můžete u Electroluxu vybírat z kategorií elektrického vaření (pekárny chleba, grily, toustovače), mixérů a robotů několika rozmanitých druhů, samozřejmostí jsou také automaty a další příslušenství pro přípravu kávy, varné konvice a žehličky. Stačí si jen vybrat.

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejprohlíženější

Další výrobky Electrolux naleznete v těchto kategoriích:

Novinky Electrolux

  • Kupte spotřebič Electrolux a získejte dárek! Zvažujete nákup pračky? Hodila by se vám sušička? Pak máte mimořádnou příležitost! Pokud si do 19. 5. pořídíte některý z vybraných spotřebičů Electolux, získáte jako poděkování hodnotný dárek v podobě napařovací žehličku nebo parního generátoru Elextrolux!
    09.04.2014
  • K nákupu vybraných produktů vám přibalíme stolní fotbálek zdarma! Nelíbí se vám výkony, které podává česká reprezentace na právě probíhajícím Euru? Nevadí! Zakupte si některý z vybraných produktů a my vám k tomu přidáme ještě dárek v podobě stolního fotbálku. Doma si pak můžete uspořádat vlastní mistrovství Evropy, ve kterém jistě zvítězí právě ten váš tým!
    13.06.2012

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz