ETA

Zakladatelem Elektrotechnické akciové společnosti ESA se stal v průběhu druhé světové války Jan Prošvic a v té době se firma zabývala především výrobou žehliček. Teprve v průběhu 60. let se společnost přetransformovala na dnes již známou Etu a se svou výrobou se propracovala na jeden z největších a nejúspěšnějších závodů v České republice. Značka, kterou má česká veřejnost zafixovanou zejména s produkcí žehliček a vysavačů, se postupně rozvinula v komplexní závod s výrobou kuchyňských spotřebičů i produktů pro osobní péči a krásu.

Pokud si přejete mít doma pravý český a přitom velmi kvalitní výrobek, je Eta tou správnou volbou. V nabídce společnosti dnes najdete třeba produkty pro pečení a vaření (mikrovlnné a elektrické trouby, domácí pekárny, pečící pánve, elektrické grily, kráječe, mlýnky na maso, apod.), kuchyňské nádobí (titanové pánve či hrnce), vařiče, sendvičovače a topinkovače, mixéry či roboty a spoustu dalších. Samozřejmostí je také široká nabídka náhradních dílů všeho druhu.

Zajímají-li vás spíše výrobky pro péči o tělo a krásu, můžete s logem Eta pořídit třeba elektrické zubní kartáčky, zastřihovače vlasů či chloupků, epilátory nebo produkty spadající do kategorie péče o vlasy (fény, žehličky, kulmy, apod.). I díky tomu, že se dnes Eta řadí mezi 100 nejúspěšnějších společností na českém trhu s bohatou historií, rozhodně při nákupu jejich výrobků neoprohloupíte. Spíše naopak. Česká Eta, pocházející z Hlinska, totiž své výrobky vyváží do zemí východního bloku, ale také třeba do Francie či sousedního Rakouska.

ETA nezapomíná ani na důležitost ochrany životního prostředí, a proto podporuje nejen recyklaci již nepotřebných malých domácích spotřebičů, ale je zařazena také do programu Zelená energie skupiny ČEZ. V neposlední řadě vypomáhala v roce 2009 také v oblastech postižených povodněmi.

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejprohlíženější

Další výrobky ETA naleznete v těchto kategoriích:

Recenze ETA

 • Parní hrnec ETA Calderon 1134 90000 Pokud máte pocit, že jméno Calderon jste už slyšeli a nebyl to parní hrnec ETA, pamatujete si možná jméno španělského básníka Pedra Calderona de la Barca. Zde však jde ale o jeden z nevýkonnějších parních hrnců na trhu s naprosto unikátním vyvíječem páry, který neohřívá všechnu vodu, ale jen její část. Tím odpaří více páry za stejný čas, než kdyby ohříval vodu všechnu. Proto jsou potraviny dříve uvařené!
  06.06.2014 13:45:56
 • Žehlička ETA Viento 6284 Designově povedená žehličkaETA Viento 6284 s výrazným podstavcem mne zaujala na první pohled. Kombinace černého plastu se zelenou polotransparentní nádržkou upoutá jistě hospodyňky, ale mne budou spíše zajímat její vlastnosti. Žehlicí plocha s názvem Eloxium je inzerována jako plocha s vysokou kluzností a rychlým přenosem tepla. Vyzkouším i bezpečnostní elektroniku Auto Shut Off.
  17.12.2013 08:20:06

Další recenze

Novinky ETA

 • Nakup nad 500 Kč a vyhraj sodovkovač Bublimo nebo slevu až 50 % na další nákup! Staň se součástí vítězného týmu! Od 15. ledna rozdáváme v síti Euronics výherní stírací kupony! Stačí si zakoupit jakékoliv zboží v ceně nad 500 Kč a kupon je tvůj! Těšit se můžeš na stylový výrobník sodové vody Eta Bublimo (100x) nebo slevu na další nákup a to ve výši až 50 %! Vyhrává každý!
  15.01.2014
 • Domácí spotřebiče ETA V průběhu adventního období často přemýšlíme nad tím, čím pod zářícím vánočním stromečkem obdarovat své blízké. Připravili jsme proto pro vás přehled kvalitních domácích spotřebičů značky ETA, které jsou připraveny stát se oblíbeným pomocníkem ve vaší domácnosti.
  14.12.2012

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz