Euronics představil TOP 15 vánočních hitů ve vile Tugendhat

Kde jinde představit největší hity ze světa moderní elektroniky letošních Vánoc, než ve vile Tugendhat, nadčasovém skvostu, který nejen ve své době oslňoval špičkovými technologiemi.


Během jednoho z posledních slunečných dnů měsíce září se propojila historie se současností. Euronics představil TOP 15 vánočních hitů zvolených zákazníky. Ti volili z celého sortimentu na www.euronics.cz nejlepší dárky, které by chtěli letos najít pod vánočním stromečkem.


Prostory proslulé brněnské vily, zapsané na seznamu památek UNESCO, ožily přítomností několika zástupců moderních přístrojů. V obývacím pokoji se objevil nejnovější model smart televizoru s 4K UHD technologií. Místo, kde bylo zábavou vést dlouhé rozhovory s přáteli a známými nebo posedět s členy rodiny při sklenici vína, zaplnilo vyzvánění chytrého telefonu Huawei P9, který sklidil největší počet hlasů a stal se tak absolutním vítězem vánoční dárkové hitparády. V kuchyni se objevil stolní mixér ETA Vital Blend, který by v době, kdy vilu obývali původní majitelé, jistě udělal radost jejich kuchařce a ušetřil jí mnoho hodin práce.


V přízemí, kde se nachází technické zázemí vily, byly umístěny nejnovější technologie, které si návštěvníci mohli vyzkoušet. Velký obdiv sklidily brýle pro virtuální realitu, které si mnoho hostů rádo vyzkoušelo. Nad zahradou se proháněly drony, voněla čerstvá káva a zaznívaly kroky tanečníků předvádějících populární dobový tanec, swing.

Nechte se inspirovat. Zde je TOP 15 vánočních dárků.


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz