EURONICS v Kyjově se mění na DATART!


Vendo Park Kyjov hlásí novinky. Prodejna EURONICS mění svůj kabátek a nově z ní bude DATART, který své brány poprvé otevře ve čtvrtek 10. října. Ale není třeba propadat panice, pro vás se vůbec nic nemění. Všechno dobré zůstává při starém, navíc se můžete těšit na další skvělé služby v čele třeba s oblíbenu DATART dopravou, se kterou vám zboží přivezou, vynesou klidně až do 10. patra a nainstalují. Volba konkrétního času je zcela na vás.

Na e-shopu EURONICS.cz můžete stále nakupovat a vybrané elektro favority si pak zdarma vyzvednout právě na nové DATART prodejně. Tam s vámi elektrospecialisté vyřeší také případné reklamace zboží či ekologickou likvidaci starého vysloužilého spotřebiče, kterého se už potřebujete zbavit.

Už 10. 10. 2019! Nezapomeňte novou DATART prodejnu navštívit. V rámci slavnostního otevření se pro vás chystá mimořádná otevírací nabídka – od akčního zboží za super ceny, přes nákup na splátky bez navýšení až po kupony na produkty světových značek či kuponovou knížku na další nákup v celkové hodnotě 10 000 Kč. A samozřejmě nebudou chybět ani drobné dárky k nákupu!


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz