Gorenje

Skupina Gorenje, sídlící ve slovinském Velenje, je specialistou na produkty velké bílé techniky, která den co den zpříjemňuje práci, ale i chvíle odpočinku ve vaší domácnosti. Kromě výrobků jako takových, máte možnost nechat si od Gorenje navrhnout třeba celou kuchyni. I díky těmto zkušenostem s návrhem kompletního řešení má společnost jasné představy o tom, jaké požadavky jsou na jednotlivé spotřebiče kladeny.

Gorenje nabízí nejen klasické produkty velké bílé techniky, jako jsou chladničky a mrazničky, pračky a sušičky, myčky, či varnou techniku, setkat se můžete i s malými domácími spotřebiči. Gorenje navíc baví své zákazníky speciálními sety, které vyrábí – ať už se jedná o kolekci RED s extravagantním červeným vzhledem, nebo o výrobky z řady Retro, můžete si být jisti, že pokud tento výrobek pořídíte, budete si doma hýčkat neotřelý, možná mírně extravagantní, ale rozhodně originální kousek. Navíc jedno z významných ocenění, které společnost Gorenje získala, je od britského magazínu Get Connected, který udělil právě retro kolekci chladniček ocenění „Produkt roku 2011“.

Stejně jako většina velkých producentů velké bílé techniky, myslí také Gorenje na prostředí kolem nás a dbá o něj prostřednictvím programu ECO CARE, který zajišťuje nižší spotřebu energie u všech spotřebičů. Gorenje ale vyvíjí i technologie, které vás zasáhnou při každodenní činnosti, například StemTech vám zaručuje vynikající péči o vaše prádlo. Z pračky jej díky proudící páře vytáhnete jemně vyhlazené a žehlení, pokud bude vůbec potřeba, pro vás bude hračkou.

Navíc nyní společnost Gorenje realizuje projekt „Vzdělávání proti hrozbě nezaměstnanosti“, který je podpořen EU a slouží zejména pro neustálé proškolování vlastních zaměstnanců pro dosažení stále lepších a dokonalejších výrobků. Ti pak pro své zákazníky připravují třeba magazín Life Style, ve kterém najdete inspiraci, ale neuniknou vám ani informace o nových technologiích a novinkách ve společnosti.

Novinky Gorenje

  • Akční srpnová nabídka EURONICS je tady! Léto ještě nekončí a naše akční nabídky už vůbec ne. Máme pro vás stále něco. Podívejte se podrobněji na naši nabídku vybraných produktů, které stojí za to. Navíc k většině z nich vám dáme Euronics záruku celých 40 měsíců, což v kombinaci s nízkými cenami stojí rozhodně za to!
    14.08.2012

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz