Huawei

Společnost Huawei se sídlem v čínském Šen-čenu je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Byla založena roku 1987 a od té doby se zabývá návrhy a výrobou telekomunikačních sítí pro podniky a rovněž komunikačních zařízení pro spotřebitele.
V České republice působí Huawei od roku 2005. Na český trh dodává služby a infrastrukturu pro telekomunikační společnosti a mobilní operátory; ICT řešení a současně zařízení pro koncové uživatele, mezi které patří například chytré telefony, tablety a mobilní širokopásmová zařízení (MBB) a domácí zařízení.

V roce 2014 se společnost Huawei umístila na třetím místě v celosvětových dodávkách chytrých telefonů. S 16 výzkumnými a vývojovými centry, mimo jiné v Německu, Švédsku, Spojených státech, Francii, Itálii, Rusku, Indii a Číně se výrobky a služby Huawei používají ve více než 170 zemích a slouží více než třetině světové populace. Společnost Huawei má tři hlavní divize Carrier Network, Enterprise Business a Consumer Business Group.
Spotřebitelská divize Consumer Business Group nabízí řadu výrobků a využívá k tomu více než 20leté, bohaté zkušenosti v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), široké globální síti, rozsáhlých globálních obchodních operací a sítí partnerů. Jejím cílem je cílem přinášet nejnovější technologie spotřebitelům a nabízet jim celou škálu možností v daném oboru.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz