Hyundai

Vývoj společnosti Hyundai začal již v roce 1940, kdy mladý a ambiciózní Chung Ju-Yung začal se svým podnikáním. Když v roce 1946 vyvěsil nad svou opravnu automobilů název Hyundai, možná ani netušil, jak úspěšnou značku buduje. O rok později vznikla ještě firma Hyundai Engineering and Constructing, která se zabývala především stavebnictvím. Tak vznikly základy skupiny Hyundai, jak ji známe dnes.

Pokud opomineme automobilový průmysl, nalezneme v nabídce společnosti především širokou škálu elektroniky, dále také domácí spotřebiče. Specialitou je třeba Retro Style řada, která je určena především pro milovníky nostalgie a pořízení některého produktu z této sady vám jistě vyvolá spoustu vzpomínek a pohladí vás na duši.
Pokud hledáte výrobek, který vhodně kombinuje zajímavý design, kvalitu a cenu, pak je pro vás právě Hyundai správnou volbou. S logem Hyundai si můžete pořídit jeden z řady výkonných vysavačů, ať už budou sáčkové či bezsáčkové, tyčové či multifunkční, zaručují vám snadné ovládání a pohodlnou práci. Můžete vyzkoušet i sklokeramické nebo nerezové povrchy nových Hyundai žehliček. A pokud bydlíte v prostorech, kde vás trápí sucho a dráždivý kašel nebo chlad, sáhněte po některém ze zvlhčovačů vzduchu či topidlu.

Hyundai navíc nezahálí ani na poli vývoje domácích spotřebičů. Potěšit vás může třeba sadou sendvičovače, rychlovarné konvice a topinkovače – všechny tyto výrobky můžete pořídit ve stejné barvě (na výběr je přitom z několika odstínů), tak aby vám pasovaly přímo do vaší kuchyně. Stačí si tedy vybrat tu správnou barvu a kolekci pořídit. Pokud by vás nezaujalo nic z výše zmíněného, může vás Hyundai zaujmout ještě nabídkou mikrovlnek, šlehačů / mixéru / odšťavňovačů, vařičů, fritéz, ale třeba také různými typy grilů, na kterých můžete připravit vynikající pokrm pro rodinu i přátele. Můžete si být jisti, že výrobek Hyundai v sobě ukrývá bohaté zkušenosti společnosti a za příjemnou cenu tak pořídíte skvělý produkt.

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejprohlíženější

Další výrobky Hyundai naleznete v těchto kategoriích:

Recenze Hyundai

 • Varné konvice Gallet BOU742 a Hyundai VK740 Do testu se dostaly dvě zajímavé varné konvice. Gallet BOU742 vyniká skleněným tělem s modrým podsvícením doplněným černým plastem s nerezovými doplňky. Konvice Hyundai VK740 je nenápadná a jen malý ovládací panýlek na držadle prozrazuje, že umí ohřát vodu na různé teploty.
  28.01.2014 08:59:45
 • LED televize Hyundai DLH 32285 Smart První chytrý televizor značky Hyundai je tu. Jeho nepochybnou výhodou je už sama cena, díky které se dá spousta věci odpustit. No jo, když ale ono prakticky není co…
  12.08.2013 08:46:51

Další recenze

Novinky Hyundai

 • Objevte SMART televize Hyundai řady 285 Ohromí vás výbavou, šokuje cenou! Nová řada chytrých LED televizí Hyundai 285 nabízí pohodlný přístup do světa internetu, hromadu aplikací, které vám pobyt u televize výrazně zpříjemní a spoustu dalších funkcí, díky nimž může směle konkurovat nejvybavenějším přístrojům na trhu.
  16.07.2013
 • Televizor Hyundai s výměnnými rámečky bodoval v testu Stereo & Video Přinášíme Vám recenzi z únorového čísla Stereo & Video, kde se testu podrobil LCD televizor Hyundai LLF24945RGBR, který můžete barevně doladit svému interiéru nebo jednoduše přizpůsobit své náladě. Stačí vyměnit jeho přední rámeček za jiný.
  13.02.2013

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz