iOS 11. Nic není nemožné

Nakročeno k dokonalosti

iPhone a iPad jsou s iOS 11 ještě intuitivnější a chytřejší než doposud. Laťka stále stoupá, možnosti neznají hranic. A vy tak na svém oblíbeném zařízení zvládnete víc než kdykoliv před tím. Práce se stane zábavou a zábava vaší rozšířenou realitou. To vše díky novým funkcím, které vám umožní během chvilky prohlédnout tisíce fotek, otevřít několik aplikací souběžně a také mezi nimi snadno a rychle přetahovat text i celé soubory. Zkrátka multitasking v dosud nejpropracovanější podobě. Stačí, chytnout a přetáhnout. Hotovo.

Když Dock, tak všude

Chcete mít přístupné všechny své aplikace, ať zrovna pracujete na čemkoliv a v čemkoliv? Vaše přání je pro iPad rozkazem. S novým operačním systémem iOS 11 přichází dokonale vychytaný Dock, který je přístupný odkudkoliv, nejen z plochy. Přejeďte prstem nahoru, otevřete a přepínejte aplikace, jak je libo. Vpravo najdete dokonce aplikace, které máte otevřené na vašem iPhonu nebo Macu.

Soubory na jednom místě

Díky nové aplikaci Soubory máte všechny své dokumenty pohromadě. Z jednoho místa je můžete snadno procházet, pracovat s nimi, organizovat, ať jsou uložené v jakémkoliv zařízení s iOS, synchronizované prostřednictvím uložiště iCloud nebo třeba v Boxu.

Když jdou HW a SW ruku v ruce

Pak všechno funguje přesně, rychle a bezchybně. Aplikace využívají vlastností hardwaru, včetně všech možností čipu A11 Bionic a jeho neuronového enginu. Vylepšený iOS 11 chrání soukromí zabezpečovacími funkcemi Face ID i Touch ID a díky technologii ProMotion spolupracuje iPad ještě plynuleji s jedinečným Apple Pencil.

Svět aplikací, který bere dech

iOS ukrývá balíček základních aplikací – od Fotek, u jejichž pořízení umí nyní ještě přesněji rozpoznat tváře, přes Mapy navrhující automaticky vždy nejrychlejší trasu, až po tréninkovou aplikaci Zdraví. Ale co takhle rozšířená realita? Přivítejte největší platformu pro rozšířenou realitu na světě. Hry, hudba i aplikace vám nabídnou úžasné zážitky, k tomu vám bude asistentka Siri doslova číst myšlenky. Podle vašich aktivit vám doporučí aplikace, které by se vám mohly líbit a současně vám otevře cestu k milionu dalších v nekonečném světě App Store.

Fotky plné života

I fotoaparát iPhonu posouvá svoji třídu výš. Čekají vás nové filtry inspirované klasickými styly vyvolávání fotek, expresivnější portrétní fotografie i zbrusu nová komprese, díky níž budou vaše snímky stejně kvalitní, přitom však s poloviční velikostí.

Bezpečnost na první místě

iOS respektuje soukromí. Proto také nabízí nejvyspělejší zabezpečení ze všech mobilních operačních systémů. Zařízení ochrání před malwarem i viry, pomocí chytrých funkcí hlídá vaše osobní data. Tatam je doba psaní hesel, s funkcí Touch ID nebo Face ID se k vašim údajům nedostane nikdo nepovolaný. Stejně tak se můžete spolehnout, že konverzace jsou pečlivě šifrované, že si můžete prohlížení webových stránek přepnout do anonymního režimu, či blokovat cookies. Ochrana citlivých dat je zkrátka pro iOS i celý Apple naprosto zásadní samozřejmostí.

iOS, vždy něco navíc

Svižnější reakce, bleskurychlá odezva vašich příkazů, rychlé otevírání aplikací. Práce v iOS 11 vám nezabere ani o vteřinu více, než je nezbytně nutné. K tomu vám nabízí zcela jedinečné propojení všech vašich zařízení s iOS prostřednictvím uložiště iCloud, takže rozdělaný úkol v iPadu jednoduše dokončíte na Macu. Díky iOS 11 si snadno vytvoříte i vlastní Ovládací centrum. Jednoduše do něj uložíte nejpoužívanější prvky, např. rozsvícení světel, pouštění hudby nebo zamykání dveří. Vše máte najednou krásně po ruce. A aby vám neunikla žádná novinka, iOS vás sám automaticky upozorní na nové aktualizace, které máte k dispozici zcela zdarma.

Vkročte do světa iOS hned teďO nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz