Jarní detox s ETOU

Jarní měsíce si doslova říkají o očistu těla, detox i zdravý jídelníček. Nastartujte se po zimě, vyžeňte z těla únavu a dopřejte si výborný, zdravý oběd, po kterém se budete cítit jednoduše skvěle. Poradíme vám, jak na to.

Vraťte tělo do kondice

Ať už hubnete do plavek nebo dbáte na zdravý životní styl, určitě bedlivě počítáte každou kalorii, hlídáte si příjem tuků i svoji váhu. Otrava? Nemusí být. Jestli chcete mít své tělo opravdu pod kontrolou, pak je ideální pořídit si šikovnou osobní váhu, která všechny údaje o vašem těle shrne do jedné aplikace. Stačí vám k tomu chytrý telefon a osobní váha ETA Vital Body. Tato chytrá váha ETA Vital Body se s vámi podělí nejen o to, kolik kilogramů vážíte, ale prozradí vám také váš metabolický věk, změří a analyzuje viscerální tuk, tělesný tuk, vodu v těle, svalovinu, kosti, kalorický příjem i index BMI. Navíc vás „dokope“ i ke sportovním aktivitám. Doporučuje i Hanka Kynychová!


Vnitřní očistec vám vrátí síly

Pitný režim je základ zdravého životního stylu. A pokud bude nápoj navíc plný vitamínů, pak je to úplná bomba. Doslova vitamínová bomba. A přesně v tuto chvíli by měl přijít na scénu kvalitní mixér. Třeba vysoko otáčkový mixér ETA Vital Blend Mini s příkonem 1500 W a unikátním šestiramenným nožem, který mixuje, seká, drtí i míchá. S jeho pomocí si snadno a rychle připravíte zdravé nápoje, lahodné smoothie, zkrátka drinky, které vám vyženou z těla nežádoucí toxiny a naopak vlijí do žil čerstvou dávku energie.


Ve zdravém těle zdravá chuť k jídlu

Nejen láska, ale i zdraví prochází žaludkem. Proto by vám nemělo být jedno, co jíte, jaké živiny tělu dodáváte a jestli vůbec. Zahnat hlad je snadné, ale dodat tělu potřebné látky, to už bývá malinko horší, souhlasíte? Pokud se tedy cítíte po jídle často unavení, je vám těžko a chce se vám spát, zkuste na to jít jinak.

Vyzkoušejte vaření v páře s parním hrncem ETA Calderon. Vaření v páře je považováno za jeden z nejzdravějších způsobů přípravy jídel. Potraviny si zachovají potřebné vitamíny i minerální látky a také disponují nízkým glykemickým indexem. 3 parní nádoby a nadstandardní rychlost vaření v parním hrnci ETA Calderon oceníte i při přípravě vícechodového menu.

Že je zdravé vaření zábava a ne dřina poznáte s kuchyňským robotem ETA Gratus Kuliner. Díky bohatému příslušenství pro 32 různých použití od mlýnku na maso po tvořítko na těstoviny. Hravě si tak připravíte domácí tagliatelle či vylisujete čerstvý džus. Zkrátka vždy budete mít pod kontrolou, z jakých surovin se skládá vaše domácí mňamka, a to rozhodně není k zahození.A pokud chcete svůj jídelníček dohnat k úplné dokonalosti, pořiďte si současně i nutriční váhu ETA Nutri Vital. Peckou u této váhy je propojení s vaším telefonem, kdy si prostřednicím aplikace krásně hlídáte nutriční hodnoty všeho, co jíte. Aplikace má seznam nutričních hodnot pro více jak 470 položek. U každé potraviny vám zobrazí obsah bílkovin, tuku, sacharidů, vlákniny, soli a energetickou hodnotu v Kcal i KJ. Aplikace navíc uchovává historii vážení, takže si můžete kdykoliv vyhodnotit své stravovací návyky.


Navnadil vás náš návod na jarní restart? Není nic jednoduššího než jedním nákupem vybavit domácnost správnými pomocníky, udělat první krok a mít pevnou vůli vydržet. ETA vám pomůže žít zdRAWě!

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz