Kdo jsme

Sdružujeme desítky kamenných obchodů a disponujeme 3 vlastními sklady, autodopravou, internetovým obchodem a spoustou kvalitních služeb, které našim zákazníkům usnadní nákup. Jednou z nich je například Osobní odběr expres na prodejnách EURONICS a výdejnách na prodejnách DATART po celé České republice. Nově pořízené výrobky zase můžete snadno ochránit prodlouženou zárukou, pojistit proti nahodilému poškození nebo si zajistíte záruku okamžité výměny zboží.

Nabízíme vám spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malých i velkých spotřebičů do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Široký sortiment výrobků zahrnuje chytré technologie, ekologické a také úsporné produkty. Je jen na vás, zda navštívíte jednu z našich prodejen nebo pořídíte zboží online na e-shopu. EURONICS máte vždy nablízku. Staňte se zákazníky EURONICS a budeme o vás pečovat. Pro své zákazníky pravidelně připravujeme aktuální nabídky elektra s exkluzivními cenami v podobě akčních letáků.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně společnosti EURONICS nebo služeb a produktů, které nabízíme, neváhejte se na nás obrátit.
O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz