Kupte si kávovar Tassimo a získejte 500 Kč zpět!

Libujete si v lahodné kávě? A zvažujete nákup kapslového kávovaru, který nevyžaduje téměř žádnou údržbu a příprava kávy je jednodušší než jednoduchá? Pak sáhněte po Tassimu, jediném kávovaru na trhu, který umí číst! Pokud si ho pořídíte v termínu od 3. 3. do 21. 4. 2014 můžete navíc ušetřit 500 Kč!

Jak získat zpět 500 Kč?

  1. Zakupte kávovar Bosch Tassimo (např. modely řady TAS55 a TAS40)
  2. Zaregistrujte se na webu výrobce.
  3. Čekejte na potvrzení správnosti registrace.
  4. Následně obdržíte 500 Kč na váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

Akce platí v termínu od 3. 3. do 21. 4. 2014 pro prvních 3.000 registrací. Úplná pravidla najdete zde.


Tajemství se skrývá v čárovém kódu

Kapslové kávovary Tassimo jsou stylově vypadající kousky, které navíc na kuchyňské lince nezabírají zbytečně moc místa. Některé modely navíc umožňují vyměnit přední kryt za jiný, svůj kávovar tak snadno obléknete přesně do těch barev, na které máte zrovna náladu.

Příprava kávy je navíc s Bosch Tassimo velice snadná. Vezmete kapsli, vložíte ji do kávovaru a zmáčknete tlačítko. Kávovar si přečte čárový kód na kapsli a přesně rozpozná, o jakou kávu se jedná (latté, cappuccino, aj.). Ví tak naprosto přesně, jak lahodný mok připravit. Kromě kávy z dílny Jacobs je možné v Tassimu připravovat také skvělý čaj Twinnings či horkou čokoládu Milka.

Bosch Tassimo disponuje také výškově nastavitelným stojanem, který usnadňuje přípravu různě vysokých šálků kávy, snadnou obsluhu pak zaručuje vyjímatelná nádržka na vodu. Příprava kávy s kapslovým kávovarem Bosch Tassimo je tak snadná, že ji nejenže zvládne každý, ale každý si ji také hned zamiluje.

Přehled všech kávovarů Tassimo najdete zde.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz