Lenovo

Lenovo Group Limited je největším světovým výrobcem počítačů. Jedná se o nadnárodní společnost s hlavním sídlem v Hong Kongu, USA a v Singapuru, ve kterém probíhá kromě vývoje počítačů i vývoj souvisejících technologií. Mnoho dalších výzkumných středisek a obchodních poboček se pak nachází na různých místech celého světa. Společnost původně působila pod značkou Legend a později byl název změněn na „nová legenda“ (latinsky Legend novo), odkud vzniklo právě Lenovo, které v roce 2005 koupilo počítačovou divizi IBM a stalo se tak největším výrobcem počítačů na světě.

Značka Lenovo je především inovátorem a výrobcem kvalitních notebooků, které v tom nejlepším navazují na produkty IBM. Inovační strategie Lenova je založena na dvou klíčových pilířích, jejichž cílem je řešení reálných problémů zákazníků - patří sem dlouhodobé investice do výzkumu a specializace na rozvoj idejí, které mohou být na trh uvedeny do dvou let.

Přestože se Lenovo specializuje především na výpočetní techniku, jako jsou počítače a notebooky, najdeme v jeho sortimentu mnoho dalšího. Kromě počítačů (notebooky, stolní počítače (desktopy), pracovní stanice a servery), jsou to pak především monitory, dokovací stanice, replikátory portů, baterie a veškeré další počítačové příslušenství. Notebooky Lenovo vynikají vysokou kvalitou zpracování a vznikají za využití nejmodernějších technologií, které Lenovo neustále inovuje a rozvíjí. Upřednostňujete-li kvalitu zpracování a funkční design bez kompromisů, pak právě pro vás jsou notebooky Lenovo tím pravým řešením. Vysoký výkon a komfortní ovládání v kombinaci s vysokou mobilitou a bytelnou konstrukcí dělají z notebooků Lenovo celkově velice atraktivní volbu.

Recenze Lenovo

  • Ultrabook Lenovo IdeaPad S400u Pouze 22 mm vysoký notebook působí příjemně kompaktním dojmem a koncepce už od pohledu zavání ultrabookovou. Výrobce zjevně zavádí ultrabooky i do levnější řady S.
    10.06.2013 09:27:42
  • All in One počítač Lenovo IdeaCentre C440 Počítače typu „vše v jednom“ neboli anglicky „all in one“ nepatří sice k hlavnímu proudu, ale na stole dobře vypadají, zabírají minimum místa a nyní jsou i s Windows 8.
    25.03.2013 08:30:16

Další recenze

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz