LG

Společnost byla založena v roce 1958, tenkrát ještě pod označením GoldStar v Koreji. Její první specializací byla výroba rádií, televizorů, chladniček, praček, ale také klimatizačních zařízení. Označení LG, jak značku známe dnes, vzniklo v roce 1995, kdy společnost postupně expandovala také na americký trh. Mezi nejvýznamnější milníky společnosti patří třeba rok 1998, kdy LG vyvinula první šedesátipalcový plazmový televizor na světě, nebo rok 2000, kdy uvedlo na trh první internetovou chladničku, kterou o rok později následovala také internetová pračka. V roce 2003 pak vstupuje na trh s mobilními telefony GSM na Středním východě i v severní Evropě a tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Historie společnosti je opravdu velmi bohatá.

LG vyrábí nejen televize, audio a video zařízení, ale úspěchy sbírá také na poli mobilních telefonů. V kategorii domácích spotřebičů má LG největší nabídku mezi chladničkami, pořídit si můžete americký typ dvoudveřové lednice Side-by-side s velkým objemem nebo různé typy klasickým „jednodveřovek“. V sortimentu najdete také pračky, sušičky, mikrovlnné trouby, myčky nádobí nebo vysavače. Stačí si jen vybrat. A pokud by vám výrobky do kuchyně nestačily, LG nabízí také klimatizační jednotky, IT produkty a nezapomíná ani na řešení pro větší firmy nebo hotely. Prostě, život s LG je život dobrý, tak jako napovídá motto společnosti (Life’s Good).

Produkty společnosti LG navíc sbírají spousty různých ocenění, udělených za příjemný a praktický design nebo inovativní myšlenky. Své úspěchy si však společnost nenechává jen pro sebe, logo LG můžeme vidět třeba na dresech hráčů hokejového klubu HC Sparta Praha, týmu, který LG významně podporuje. Angažuje se také v nadačním fondu Srdce na dlani, přičemž hlavním cílem této spolupráce je podat pomocnou ruku dětem při jejich vzdělávání se. Na poli světovém je pak významným partnerem šampionátu Formule 1, ale podporuje i kluby fotbalové, snowboardové, hokejové, kriketové a jiné. Aktivit společnosti je opravdu hodně.

Recenze LG

  • 3D televizor LG 42LM615S Se 107 cm nejde o žádného kolibříka. K dispozici má i spoustu rozhraní a satelitní tuner. Za televizor zaplatíte okolo 15.000 Kč, a to včetně šesti pasivních brýlí. Nízká cena bude vyvážena tím, že tu není zabudován přístup na internet, pouze na domácí síť, a chybí také nahrávání. Na druhou stranu je tu satelitní tuner, a to rozhodně není málo.
    28.11.2012 08:35:16

Další recenze

Novinky LG

  • Smartphone G3 je tu! Obdivujte novinku od LG Na dveře klepe nejnovější mobilní telefon! Tentokrát s ním přichází značka LG a je opravdu na co se těšit. LG G3 nejenže je momentálně nejvýkonnějším mobilem na trhu, ale také skvěle vypadá.
    25.06.2014
  • LG představuje druhou generaci stylových mobilních telefonů Optimus Třpytivá povrchová struktura, štíhlé tělo, dvě barvy a tři různé velikosti. To jsou základní parametry mobilních telefonů Optimus od LG. Vybírat můžete mezi třemi různě vybavenými modely: základní mobilní telefon s kompaktními rozměry, univerzál pro náročnější uživatele či elitní model s označením L7 II.
    20.06.2013

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz