Nakupujte bez hotovosti, na splátky s Hello bank!


Jak by vypadal váš ideální den? Ráno byste mohli začít voňavou kávičkou třeba z automatického kávovaru. Práce nebo škola by vám šla díky smartphonům a výkonným notebookům rychle od ruky. A když byste došli domů, dali byste si něco dobrého z ledničky. O nádobí i váš šatník by bylo postaráno, protože máte k dispozici myčku nádobí, chytrou pračku i sušičku. A co večer? Není nic lepšího než si vychutnat zasloužený odpočinek u pořádně velké televize.

Ulehčete si starost o domácnost i práci a věnujte svůj čas a energii něčemu zábavnějšímu! Nákup elektra odkládat nemusíte, můžete jej nakoupit hned třeba bez hotovosti. Platba počká.

Nakupte teď a bez peněz

Nákup bez hotovosti s možností rozložit platbu až na 24 měsíců. Využijte výhodného nákupu na splátky s Hello bank!

  • nakupte bez hotovosti s přímou platbou od 0 Kč
  • užívejte si zboží a měsíčně splácejte
  • splácení potrvá např. 24 měsíců

Při řádném splácení přeplatíte pouze 1 % měsíčně.

Příklad splácení:

Cena zboží 10 000 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 10 000 Kč, počet měsíčních splátek 24, výše měsíční splátky 516 Kč, za úvěr celkem zaplatíte 12 384 Kč, roční pevná úroková sazba 21,44 %, RPSN 23,67 %, úvěr bez pojištění schopnosti splácet.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP Paribas Personal Finance (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a. s.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Spotřebitel je povinen sdělit bance úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti, jinak úvěr banka neposkytne. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz