Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

NAKUPUJTE BEZ STAROSTÍ S KARTOU EURONICS


Co je karta Euronics a jak ji můžete získat?

Potřebujete nakoupit novou elektroniku do domácnosti nebo dárky rodině či přátelům a nemáte k dispozici dostatek prostředků? Nevadí, karta Euronics vám přináší pohodlný a snadný způsob, jak nakoupit bez starosti vše, co potřebujete i bez hotovosti.  Díky úvěru, jejímž poskytovatelem je spol. BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, užívající obchodní značku Cetelem, si už nad cenami vašich nákupů nemusíte lámat hlavu. Jednoduše zaplatíte prostřednictvím karty Euronics a úhradu vyčerpané částky si pak lehce rozložíte do přijatelných splátek.

Kde a jak kartu získáte? Stačí se kdykoliv zastavit v naší prodejně Euronics a my s vámi vše vyřešíme. 14 dní po prvním nákupu vám bude karta zaslána poštou. Karta platí na první nákup od 1 000 Kč, její vydání je zdarma.

 

Jaké slevy a výhody vám karta Euronics nabízí?

Díky akční nabídce nyní získáte slevu 10 % na váš první nákup, maximálně se může jednat až o 1 000 Kč. Získaná sleva vám bude v následujícím měsíci připsána zpět na váš účet karty Euronics.

Využijte výhodné nabídky platné od 15. do 31. 3. 2017, pro vyřízení navštivte naše kamenné prodejny EURONICS.

Také při dalších nákupech na vás čekají výhodné slevy. Plaťte s  kartou Euronics kdykoliv v kamenných prodejnách nebo na e-shopu Euronics a my vám vrátíme 5 % ze všech nákupů zpět. Za kalendářní rok tak můžete získat zpět až 5 000 Kč. Více informací zde.

 

Další bonusy karty Euronics

Hlavní bonus představuje bezúročné období až 55 dní. Navíc můžete každý měsíc získat až 800 Kč zpět za své nákupy, nebo využít výběrů z bankomatu zdarma v ČR i zahraničí. Stačí si jen nastavit výhodu své kreditní karty v Klientské zóně na www.cetelem.cz. Dalších až 15 % z nákupu můžete získat od vybraných partnerů po celé ČR, kteří jsou zahrnuti do programu MasterCard® Priceless Specials. Kromě toho obdržíte bezkontaktní platební nálepku pro vaše rychlé nákupy, která Vás rovněž nic nestojí. Karta je zcela flexibilní a přizpůsobí se vám, peněžní prostředky si na ní řídíte zcela sami a každý měsíc splácíte, kolik potřebujete, min. však 500 Kč.

Reprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito.


Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru na základě živnostenského oprávnění a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz