Notebooky, Tablety, PC

 • Jak vybrat tablet? Jak vybrat tablet?

  10.05.2016 | Chcete si užít zábavu na větším displeji? Pak se porozhlédněte mezi moderními dotykovými tablety. Ovládají se obdobně jako chytré telefony, mají však větší displej a umožňují komfortnější užívání. A co je hlavní – jsou to skvělí parťáci při cestování. Ať už na služební cestu či na dovolenou. Nejsou těžké, nezaberou moc místa a zajistí vám neustálý kontakt se světem. Poradíme vám, na co se při jejich výběru zaměřit, aby pořízený tablet odpovídal vašim představám.

  Celý článek

 • Jak vybrat LCD monitor? Jak vybrat LCD monitor?

  25.07.2012 | Rozměry, účel, cena. To jsou hlavní kritéria pro výběr nového LCD monitoru k počítači nebo notebooku. Vyberete-li si ze záplavy různých monitorů na trhu ten nejlepší, budou vám vděčné vaše oči, práce vám půjde lépe od ruky a hraní her dostane poněkud jiný rozměr. Na výběr máte z různých cenových kategorií, doplňkového vybavení, rozhraní i úhlopříček. Přestaňte mžourat na 13“ obrazovku notebooku!

  Celý článek

 • Jak vybrat notebook? Jak vybrat notebook?

  25.07.2012 | Výběr vhodného notebooku je velice individuální a řídí se především našimi požadavky a cenou, která je pro nás za notebook k danému účelu přijatelná. K těmto kritériím je také nutné zohlednit některá známá fakta, která když budete respektovat, dostanete se opravdu k notebooku, který vám bude dobře sloužit a dělat radost. Přestože je nabídka notebooků opravdu široká, nemějte obavy. Vše důležité se dozvíte právě zde.

  Celý článek

 • Jak vybrat počítač? Jak vybrat počítač?

  25.07.2012 | Výběr počítače se řídí obdobnými pravidly, jako u každého jiného výrobku. Tedy především cenou a účelem, ke kterému má být určen. Cena i účel spolu souvisí, takže je potřeba najít ten nejvhodnější kompromis a tomu se říká právě dobrý výběr. Drobnou výhodou výběru stolního počítače je to, že zde nijak podstatně nerozhoduje vzhled. Jde nám především o parametry, přesněji řečeno o výkon a vyváženost sestavy.

  Celý článek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz