Nové číslo časopisu Inspirace je na stole

Časopis plný inspirace leží před námi, stránky jsou ještě horké z tiskárny. Prohlížíme si titulní stránku, listujeme uvnitř… Je to vážně tak? Opravdu uběhlo dalšího čtvrt roku? Ano a my jsme za to rádi! Protože díky tomu vám můžeme přinést další žhavé tipy, co si pořídit domů, co vám udělá radost a co ulehčí práci.

A o čem že je číslo časopisu tentokrát? Na 68 stranách jsme se věnovali tomu, co je nám nejbližší – kouzlu našich domovů. Zaměřili jsme se na trend chytré domácnosti, prošli si místnost po místnosti a doplnili je zajímavostmi ze světa elektra i designu. V rozhovoru jsme vyzpovídali profesionála na slovo vzatého, architechta Tomáše Pavlovského z ateliéru Thomaspierre architects a abychom nezapomněli ani na odpočinek, vypravili jsme se za ředitelem Valachy Resortu Tomášem Blablou, který nám poví, jak si užít dovolenou na Valašsku.

Co si však rozhodně nenechte ujít, je naše testovací okénko. Na podzim více než kdy jindy hrají v našich domácnostech prim sušičky prádla. Jejich obliba roste, maminky s dětmi si ji nemohou vynachválit. Proto je celé testování věnované právě jim – královnám našeho šatníku. Podívali jsem se zblízka na šestici TOP modelů a věříme, že vám pomůžeme s výběrem té pravé pro vás.

V receptech jsme zaostřili na zvěřinu a v závěru časopisu nechybí samozřejmě ani katalog novinek, oblíbená křížovka či komiks. Věříme, že vás podzimní číslo bude bavit stejně jako nás. Přejeme příjemné počteníčko.


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz