Novinka od GoPro: HERO8 Black s modulárním příslušenstvím a GoPro Max

Neuvěřitelně inovativní! Společnost GoPro, která je již tradičně spojena s výrobou akčních kamer, uvádí na trh již osmou generaci. Tentokrát se představuje model Hero8 Black s modulárním příslušenstvím a kamera Max.

Kamera, světla, jedeme! Společnost GoPro odhaluje kamery HERO8 Black, Max a možnost připojitelného příslušenství. Práce s kamerou se stává jednodušší.

GoPro HERO8 Black - vylepšená stabilizace i celkový výkon

Kamera HERO8 Black vychází z předešlého modelu a poskytuje zaručeně nejlepší výkon ze všech modelů Hero. Stabilizace videa HyperSmooth 2.0 přináší neskutečné zlepšení stabilizace ve vodorovné ose a podporuje všechny frekvence snímků a rozlišení. Funkce TimeWarp 2.0 se umí automaticky přizpůsobovat vaší rychlosti. Klepnutím ji můžete zpomalit na skutečný čas.

Upravená funkce SuperPhoto zabezpečí akční fotografie HDR bez nepříjemných artefaktů a úplně nová funkce LiveBurst dokáže zachytit 1,5sekundový snímek s rozlišením 12 Mpx (4K 4:3) před a po stisknutí spouště závěrky. V případě, že vyžadujete k perfektnímu zprostředkování zážitku také zvuk, nový dopředu nasměrovaný mikrofon kamery HERO8 Black s redukcí hluku větru a vynikajícím, vysoce kvalitním záznamem zvuku se o to postará.

GoPro HERO8 Black

 • odolná outdoorová kamera
 • rozlišení videa až 4K při 60 FPS
 • maximální bitrate 100 Mbp rozlišení fotografií 12 Mpx s vylepšeným HDR (Superphoto)
 • stabilizace obrazu HyperSmooth 2.0
 • Live Streaming (1080p)
 • režimy TimeWarp 2.0, Time Lapse, Night Lapse
 • fotografování v režimu LiveBurst
 • 8x Slow Motion video
 • vodotěsná bez pouzdra do 10 metrů
 • GPS
 • dotykový displej
 • aplikace GoPro

S novými objektivy zachytíte více

Mezi další změny řadíme nové digitální objektivy, které vám pomohou záběr zakomponovat jako byste patřili mezi profesionály. Děje se tak díky čtyřem dostupným možnostem – od SuperView patentovaného společností GoPro až po lineární s nulovým zkreslením. Adaptabilní přednastavené možnosti zajišťují rychlý přístup k nastavením pro jakoukoliv činnost.Všechny tyto funkce jsou uložené do designu s jednoduchými tvary a konstrukcí bez rámečků, která je opatřena skládacími nožičkami.

HERO8 Black nabízí bezkonkurenčně nejlepší výkon z celé řady HERO.

Bohaté možnosti s modulárním příslušenstvím

Kameru Hero8 Black v kombinaci s novým ekosystémem modulárního příslušenství GoPro můžete uplatnit také jako záznamové zařízení pro vlogování či jako produkční stroj. Modulární příslušenství umožňuje rozšiřovat schopnosti kamery HERO8 Black podle požadavků uživatele, aniž by došlo ke ztrátě kompaktnosti a robustnosti konstrukce kamer řady HERO.

Modulární multimediální příslušenství: Toto příslušenství obsahuje směrový mikrofon pro záznam zvuku a dvojí sáňky bez kontaktů pro další příslušenství, doplněné o porty USB-C, HDMI a adaptér pro externí mikrofon 3.5 mm. Dalšími prvky, které patří k připojitelnému příslušenství patří vodotěsná svítilna a výklopný displej.

Modulární příslušenství promění kameru v ultimátní vlogovací nástroj!

Nová GoPro Max

Konečně je na čase představit kameru GoPro Max. Má natolik všestranné využití, že v pohodě zastoupí tři kamery současně. Kameru Max, vodotěsnou do 5 metrů, lze použít jako kameru HERO s jedním objektivem a dokonalou stabilizací. Druhá varianta může být pro 360stupňové záběry se dvěma objektivy. A poslední, třetí možností je kamera pro dokonalé vlogování – vše v jednom.

Název Max přitom znamená, že všechny tyto funkce umí používat na Maximum. Účel Max HyperSmooth s neochvějnou stabilizací nové generace a vyrovnáváním horizontu v kameře zcela eliminuje potřebu gimbalu. Funkce Max TimeWarp, která umožňuje podle vašich přání ohýbat čas a prostor, nabízí podstatně lepší výkon než klasický TimeWarp. Max SuperView zařidí nejšírší a nejpůsobivější zorné pole, jaké se kdy u kamery GoPro vyskytovalo.

GoPro Max

 • odolná sférická akční kamera
 • 360stupňová videa v 5,6K při 30 FPS
 • standardní videa v 1440p při 30 FPS a 1080p při 60 FPS
 • stabilizace obrazu Max HyperSmooth
 • režim Max TimeWarp
 • zorné pole Max SuperView
 • funkce Reframe
 • 270° fotky PowerPano
 • vodotěsná bez pouzdra do 5 metrů
 • GPS
 • dotykový displej
 • aplikace GoPro s pokročilými možnostmi editace

Natáčejte, stříhejte, vlogujte

Další peckovní funkce má označení Reframe. Je založena na klíčových snímcích a má ideální využití například při stříhání 360stupňových záběrů. Jednoduše se tak „přetvoří“ 360stupňové záběry na tradiční video s naprosto plynulým švenkovaním a přechody. Funkce Reframe se výkonově vyrovná střihovým aplikacím pro 360stupňový materiál na stolních počítačích, zároveň ale nabízí praktičnost a použitelnost aplikace GoPro.

Vlogování. V tomto směru kamera Max představuje souvislé řešení díky neochvějné stabilizaci videa, čtyřem digitálním objektivům pro ideální vzhled, dopředu směřující dotykovou obrazovkou pro snadné komponování záběrů a šesti mikrofonům, které svými parametry snesou srovnání se směrovým mikrofonem. Když se k tomu přidají 270stupňové fotky PowerPano, které pořídíte jediným klepnutím, spojování 360stupňového videa a fotografií přímo v kameře a praktickou funkci Reframe, tak GoPro Max opravdu nemá mezi ostatními kamerami na celém světě konkurenci.

Kameru GoPro HERO8 koupíte na této stránce.

Kameru GoPro Max koupíte na této stránce.

GoPro Max zastoupí tři kamery současně.

Nenápadná, ale významná vylepšení proti předchůdci HERO7 Black

Za největší novinku HERO8 Black je považováno nové modulární příslušenství. Zásadních změn k lepšímu je ale daleko více. Například u designu – nový model můžete umístit do standardního GoPro držáku i bez rámečku. Máte tak plnohodnotný a pohodlný přístup k microSD kartě a baterii, i když je kamera upevněná.

Jak už bylo řečeno (napsáno), stabilizace videa HyperSmooth 2.0 v nové verzi funguje ve všech snímkových frekvencích a rozlišeních (u dřívějšího modelu nebyla dostupná u některých velmi zpomalených sekvencí). Také je zde nově k dispozici funkce HyperSmooth Boost, která zařídí mírné oříznutí krajů obrazu a mimořádně efektivně vyrovná i neuvěřitelně náročné záběry, při kterých se kamera opravdu výrazně třese.

Za tato zásadní zlepšení můžeme poděkovat baterii. Výhodou pro uživatele je, že na běžné funkce se dá použít i baterie ze staršího modelu a naopak. Jsou tedy vzájemně kompatibilní.

V kontextu s výše uvedenými novými foto a video funkcemi vás mile potěší vychytávky v uživatelském prostředí, které se vám nyní ještě více přizpůsobí. Vytvořit můžete až 10 vlastních předvoleb natáčení videa a přiřadit vlastní funkce čtyřem tlačítkům rychlé volby.

Natáčení 360° videa je ještě příjemnější

Také u modelu Max se dá porovnávat a to konkrétně s kamerou GoPro Fusion z roku 2017.

Nové GoPro Max je navzdory špičkové kvalitě záznamu a vylepšeným funkcím kompaktnější, takže se lépe drží (i přenáší). Přesto je na zadní straně zvlášť praktický dotykový displej, ovládání je tedy ještě mnohem komfortnější.

O nových chytrých funkcích, které souvisí se 360° videem jsme psali výše. Musíme uvést ještě jednu ryze šikovnou novinku – starší předchůdce Fusion natáčel na dvě samostatné microSD karty (každá čočka na svou vlastní). Nový model Max umí záběry z obou stran automaticky propojit a pracuje dál jen s jednou kartou, což je nejen mnohem příjemnější ale z technické stránky úžasné vylepšení.

Špičkové GoPro kamery koupíte pod tímto odkazem

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz