• Kontakt Kontakt

  Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně služeb a produktů, které společnost EURONICS nabízí, neváhejte se na nás obrátit. Spojit se s námi můžete telefonicky na Zákaznickém centru nebo nám svůj dotaz pošlete prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Ozveme se Vám zpět.

  Celý článek

 • Zásady ochrany osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů

  Zásady ochrany osobních údajů

  Celý článek

 • Kdo jsme Kdo jsme

  EURONICS ČR, a.s. je členem největší evropské sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů EURONICS INTERNATIONAL. Jedná se o síť elektroprodejen, jejímž provozovatelem na území České republiky je společnost HP TRONIC Zlín, spol. s. r. o.

  Celý článek

 • Časopis INSPIRACE Časopis INSPIRACE

  Časopis Inspirace Euronics připravujeme pro své zákazníky se vší oddaností i profesionální kvalitou. V oblasti elektroniky působíme již 16 let. Inspiraci vydáváme 12 let, a to 4x ročně v podobě jarního, letního, podzimního a zimního vydání zcela zdarma. Vychází jak v tištěné, tak v elektronické verzi. V tištěné verzi je k dostání v prodejnách sítě elektro Euronics. Elektronická verze je dostupná na webu www.euronics.cz/inspirace

  Celý článek

 • Zázemí více než 120 prodejen Zázemí více než 120 prodejen

  Od Aše až po Ostravu nás můžete navštívit ve 120 kamenných pobočkách. Náš vyškolený personál Vám ochotně poradí s jakýmkoliv problémem a pomůže Vám vybrat spotřebič, který bude plně odpovídat Vašim požadavkům.

  Celý článek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz