Objednejte nový spotřebič, starý odvezeme zdarma

Pořiďte si nový elektrospotřebič v Euronics a zamezte zbytečnému plýtvání surovinami. Postaráme o ekologicky šetrnou likvidaci toho starého a vysloužilého, který může posloužit k dalšímu zpracování. Seriózní prodejci, jako je právě Euronics, od vás převezmou staré elektrospotřebiče k recyklaci zcela ZDARMA, a to na všech prodejnách Euronics, nebo při využití dopravy HDS Komfort.

Podpořte ekologické aktivity nákupem v Euronics

Euronics se aktivně podílí na ochraně životního prostředí ve spolupráci se společností ELEKTROWIN a. s., která se stará o maximální využití surovin získaných z elektroodpadu. Díky tomu v současné době dosahuje výtěžnost recyklace až 90 %. Podpoříte-li tuto prospěšnou činnost nákupem v Euronics, pomůžete nám šířit osvětu správného třídění a ukládání vysloužilých spotřebičů a elektroniky.

Objednejte si nový spotřebič domů a odvezeme starý ZDARMA

Chystáte se objednat novou pračku, myčku, lednici či další velký spotřebič elektronicky s dopravou až domů? Pak doporučujeme využít pohodlnou dopravu HDS komfort, kterou stačí jednoduše zaškrtnout v nákupním košíku našeho e-shopu.  Získáte tím řadu výhod a navíc i odvoz vysloužilého zboží zcela ZDARMA.

Svoz vašich starých výrobků zdarma je standardem každého dobrého prodejce elektra. Bude-li některý z těchto výrobků vyřazovat, vyžadujte po svém prodejci tuto službu.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz