Philips se dvěma zárukami uklidí váš dům od podlahy až po stropNeztrácejte už čas zdlouhavým uklízením, ušetřete svůj čas raději na něco příjemnějšího! Stačí si vsadit na chytrý Philips SpeedPro Max Aqua 3 v 1. Šikovný pomocník umí jedním tahem vysávat i stírat podlahu. Ruční vysavač se postará o vysypané drobky a díky mini turbo kartáči zase vyčistíte těžko přístupná místa. Jeho hubice se otáčí až o 180°, takže se nemusíte bát, že by se někde nedostala. S výkonnou 25,2 V Li-Ion baterií můžete zapomenout na kábly a užít si výdrž až 50 minut! Pak už zbývá ho jen zavěsit na stěnu a nabít pro další použití.

A jak vám ještě uděláme radost? Přece pětiletou zárukou na motor u vybraných vysavačů! O té najdete více informací zde. Máte obavy, že Philips nebude přesně podle vašich představ? Využijte záruku 45 dní na vrácení peněz (více informací).

Chci získat záruku vrácení peněz! Jak na to?

1. Zakupte vybraný produkt v době trvání akce.
2. Váš nový Philips zaregistrujte nejpozději do 21 dní od nákupu.
3. Pokud chcete produkt vrátit (nepoškozený, v původním obale, se vším příslušenstvím a s dokladem o nákupu), nejpozději 45 dní od nákupu pošlete žádost o vrácení výrobku formulářem.

Akce plná efektivního úklidu platí do 31. 12. 2019.


Řadit dle: oblíbenosti ceny abecedy hodnocení

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz