Philips

Společnost Philips vznikla v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu a o její založení se zasloužila dvojice pánů Anton a Gerard Philipsovi. Prvotní specializací firmy byla výroba žárovek s uhlíkovým vláknem. Společenství lidí kolem značky Philips ale provádělo také různá testování televizního přenosu v Eindhovenu, přičemž později zahájilo i samotné vysílání. Postupem času se z organizace vyvinula stabilní a silná společnost, vyvážející své výrobky do celého světa. V dnešní době se Philips zabývá především rozvojem digitálních technologií, které využívá ve svých televizorech, audio a video zařízeních, monitorech, ale i další elektronice. Nezahálí však ani na poli domácích spotřebičů, kde se orientuje jak na výrobky osobní péče, péče o matku a dítě, osvětlení pro domácnosti nebo na malé domácí spotřebiče.

Od Philipsu je možné pořídit výrobky hned z několika kategorií. Potěšit sami sebe můžete luxusními a designově příjemnými konvicemi na voňavou kávu. Máte-li ale raději čerstvě vymačkané ovoce, pak vás určitě potěší výběr odšťavňovačů, lisů, šlehačů nebo mixérů. Potřebujete-li však těší kalibr, je možné sáhnout i po kuchyňských robotech. Dámy i pánové jistě ocení kvalitní výrobky na kontrolu ochlupení celého těla, v nabídce jakou jak klasické holicí strojky, depilátory, tak i zastřihovače vlasů. Něžnější pohlaví si může udělat radost také žehličkou Philips, kulmou nebo vysoušečem vlasů, pány pak jistě potěší jeden z exkluzivních grilů pro přípravu chutných pokrmů.

A pokud by vám to ještě nestačilo, můžete svou domácnost zásobit také žehličkou či vysavačem, používající nejmodernější technologie pro to, aby práce s nimi byla co nejpříjemnější, nejjednodušší, ale přitom efektivní. I z hlavního motta společnosti Philips:„Sense and simplicity“ jasně vyplývá, že hlavním posláním je snažit se chápat potřeby a přání lidí a přibližovat se, i díky nejmodernějším technologiím, k dokonalosti.

Nejprodávanější

Nejprohlíženější

Další výrobky Philips naleznete v těchto kategoriích:

Recenze Philips

  • Espresso Saeco Minuto HD8763/09 Pokud si právě ťukáte na čelo a říkáte, že se automatický kávovar dá sehnat za cenu už kolem sedmi tisíc a tento stojí dvakrát tolik, pak srovnáváte nesrovnatelné. Kávovar Philips Saeco HD 8763 je totiž o třídu výš. Oproti levnějším modelům má zásobník na mléko s hrobníkem pěny, který umožňuje opravdu bez práce a rychle vytvořit řadu cappuccin okamžitě po sobě, lze použít jak zrnkovou, tak mletou kávu, díky ovládání s displejem umožňuje přesně nastavit množství kávy i mléka, a navíc to celé uložit do paměti. Tak se na něj podíváme blíže.
    22.01.2014 09:23:34
  • Odšťavnovač Philips HR 1864 Proč netypický? Není to sice na první pohled vidět, ale rotační sítko odšťavňovače Philips HR 1864 má opačný tvar, a navíc je v příslušenství opatřen rozšířeným nástavcem na vkládací šachtu. Protože je právě čas sklizně ovoce i zeleniny, bude užitečné, když se pokusíme zjistit, jak tyto novinky pomáhají funkci odšťavňovače a co on sám umí.
    02.09.2013 09:22:49

Další recenze

Novinky Philips

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz