Plně automatické kávovary Siemens

Díky kávovarům Simens se pauza na kávu stává tím nejlepším momentem dne.

Nastartujte svůj den nebo jej zakončete v uvolněné náladě. Nezáleží na tom, kdy si rádi vychutnáváte svou kávu: s plně automatickými kávovary EQ může značka Siemens nabídnout ten správný model pro dokonalou chvilku s kávou.  Můžete od nich očekávat více než jen výrobu výborných kávových a mléčných specialit.


Bez ohledu na to, zda jde o nízkotučné latte macchiato, malý šálek kávy bez kofeinu, jemně ochucené Americano nebo extra silné ristretto: to, jak máte rádi svou kávu, je dnes více než kdy jindy výrazem osobnosti a individuálního životního stylu. Nejdůležitější faktory při přípravě kávy závisí na detailech: dokonale napěněném mléce, vysoce inteligentním způsobu spařování pro nejlepší možnou chuť kávy nebo intuitivní ovládání a údržbu stroje.

I vy můžete zažít vlastní potěšení z kávy s řadou EQ od značky Siemens: od základního modelu až po model s aplikací Home Connect. Objevte ideální přístroj pro vaše každodenní chvilky.

Snadná cesta k dokonalému požitku z kávy: plně automatický kávovar EQ.3

Připravte si doma cappuccino jako z kavárny s nejmenším plně automatickým kávovarem od značky Siemens řady EQ.3. Inovativní mléčná tryska napění mléko přímo v šálku - vše stiskem jednoho tlačítka. Díky osvědčenému systému sensoFlow je kvalita kávy vždy na nejvyšší úrovni. Plně automatický kávovar má intuitivní displej s dotykovými tlačítky, díky kterému připravíte kávu jednoduše a s přehledem.

 

Káva jako životní styl: EQ.6plus

Plně automatický kávovar EQ.6 plus s displejem coffeeSelect. Uživatelské rozhraní je umístěno po celé přední části přístroje a odtud lze vyvolat všechny funkce lehkým dotykem na senzorová pole. Díky funkci oneTouch DoubleCup připavíte 2 šálky kávy najednou. Užijte si extra silnou kávu bez kompromisu: funkce aromaDouble Shot umožnuje vychutnat si silnou kávu bez hořké příchuti. Do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávového zrna.

Čirý požitek pokračuje tam, kde ostatní přestávají: EQ.9 a EQ.9 connect

Špičkové modely EQ.9 a EQ.9 connect se vyznačují nadčasovým designem. Obě verze mají působivé, vysoce efektivní funkce (u nejvyššího modelu se dvěma různými zásobníky na zrnkovou kávu), a funkci baristaMode, která vám umožní přizpůsobit si přípravu kávy do nejmenšího detailu.

 

S kávovary Siemens a technologií Home Connect dokážete objevit v jediné aplikaci celý svět skvělé kávy a využívat pestrou škálu funkcí ovladatelných na dálku. Rozšiřte si své obzory.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz