Po objednávce

Objednali jste si zboží, odeslali jste objednávku a poté jste si uvědomili, že jste na něco zapomněli? Nebo jste omylem vyplnili některý z osobních údajů (např. číslo popisné, telefon) chybně? Nic se neděje! Pokud ještě nedošlo k předání zboží k distribuci, stále máte možnost Vaši objednávku změnit. Stačí kontaktovat naše Zákaznické centrum a detaily doladit po telefonu nebo e-mailem.

Také se Vám mohlo stát, že balík přišel poškozený nebo u zboží chyběl záruční list. Nemůžeme vyloučit ani situaci, že výrobek nesplňuje Vaše požadavky a chcete nám ho vrátit. Proto jsme pro Vás připravili stručný návod, který by Vám měl poradit, jak v takových situacích postupovat.


Poškozené zboží při dodání

Ve chvíli, kdy Vám dorazí objednané zboží, velmi doporučujeme hned jej zkontrolovat. Jestliže zjistíte, že zboží dorazilo poškozené, neprodleně se obraťte na přepravní společnost, která Vám zásilku doručila. A uplatněte reklamaci. Doporučujeme Vám také informovat naše zákaznické centrum na e-mailu: reklamace@euronics.cz.

Při komfortním doručení HDS máte možnost zboží rozbalit ihned po doručení, ještě v přítomnosti řidiče. Na pozdější reklamace v tomto případě nemusí být brán zřetel.

Chybějící záruční list

Jelikož někteří výrobci již ke svým produktům nepřikládají záruční listy, může se stát, že ho v balíku nenajdete. V takovém případě je možné, že jako záruční list postačí prodejní doklad, v našem případě faktura. Ověřit si to můžete velice jednoduše – dotazem na e-mailu info@euronics.cz. Nezapomeňte nám prosím s dotazem poslat také číslo prodejní faktury.

Mohu zakoupené zboží vrátit?

Můžete! Spotřebitel má právo vrátit zakoupené zboží internetovému obchodu, ve kterém ho zakoupil, ve lhůtě 14-ti dní od jeho převzetí. Doporučujeme Vám obrátit se na nás e-mailem na adrese odstoupeni@euronics.cz, stačí vyplnit a přiložit formulář, který najdete zde. Stejně jako i další informace o tom, jak při vrácení zboží postupovat.


Další odpovědi na často kladené dotazy najdete zde.

Máte-li jiné otázky, ať už ohledně objednávky nebo obecně k produktům či službám EURONICS, neváhejte se na nás obrátit.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz