• Recyklace starých spotřebičů Recyklace starých spotřebičů

  Euronics se aktivně podílí na ochraně životního prostředí ve spolupráci se společností ELEKTROWIN a. s., díky čemuž zákazníci mohou při koupi nových spotřebičů odevzdat staré elektrospotřebiče k recyklaci a dalšímu zpracování. Proto také na vybraných prodejnách Euronics najdete speciální sběrné boxy, které vyjadřují ekologické cítění naší firmy. Vysloužilý elektroodpad se navíc vybírá zcela ZDARMA.

  Celý článek

 • Autorizované servisy Autorizované servisy

  Pokazil se Vám některý z domácích spotřebičů nebo jiné zboží, na které se ze zákona vztahuje zákonná záruční lhůta? Pak není nic jednoduššího než vyhledat nejbližší servisní středisko, které se o opravy v ochranné lhůtě stará.

  Celý článek

 • Po objednávce Po objednávce

  Objednali jste si zboží, odeslali jste objednávku a poté jste si uvědomili, že jste na něco zapomněli? Nebo jste omylem vyplnili některý z osobních údajů (např. číslo popisné, telefon) chybně? Nic se neděje! Pokud ještě nedošlo k předání zboží k distribuci, stále máte možnost Vaši objednávku změnit.

  Celý článek

 • Reklamace Reklamace

  Zakoupili jste zboží, které po nějaké době přestalo fungovat, nepracuje správně nebo se na něm projevila vada? Připravili jsme pro Vás návod, jak postupovat v případě, že chcete reklamovat výrobek zakoupený v našem internetovém obchodě.

  Celý článek

 • Záruka vrácení peněz Záruka vrácení peněz

  Objednali jste si zboží v našem obchodě, přišlo Vám domů a zjistili jste, že nesplňuje Vaše představy? Pak nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, vraťte a dostanete zpět kupní cenu zboží i náklady spojené s dopravou..

  Celý článek

 • Využijte nákup bez DPH Využijte nákup bez DPH

  Pocházíte ze zahraničí a nakupujete elektroniku či spotřebiče v Euronics? Pak se vám jistě bude hodit zvýhodnění pro cizince, které představuje možnost vrácení DPH (daně z přidané hodnoty).

  Celý článek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz