Poradna

Chcete si do domácnosti pořídit nový spotřebič? A nejste si jeho výběrem úplně jisti? Pak by vám mohla pomoci naše Poradna. Připravili jsme pro vás pár tipů, na co se při výběru elektra zaměřit. Vybrané produkty jsme pro vás také otestovali a Poradnu jsme doplnili i o videorecenze pro lepší představu.

Jak vybrat tablet? Jak vybrat tablet?

Chcete si užít zábavu na větším displeji? Pak se porozhlédněte mezi moderními dotykovými tablety. Ovládají se obdobně jako chytré telefony, mají však větší displej a umožňují komfortnější užívání. A co je hlavní – jsou to skvělí parťáci při cestování. Ať už na služební cestu či na dovolenou. Nejsou těžké, nezaberou moc místa a zajistí vám neustálý kontakt se světem. Poradíme vám, na co se při jejich výběru zaměřit, aby pořízený tablet odpovídal vašim představám.

Tipy a zajímavosti

 • Kupte myčku Bosch a získejte peníze zpět! Kupte myčku Bosch a získejte peníze zpět!

  Trávíte příliš mnoho času postáváním u dřezu a umýváním hordy špinavého nádobí? Kupte si myčku na nádobí značky Bosch a věnujte svůj čas užitečnějším věcem! Zaregistrujete-li váš nový spotřebič u výrobce a budete-li mezi 400 nejrychlejšími, získáte zpět 1000 Kč a balíček přípravků Finish zdarma!

 • Televizor Hyundai s výměnnými rámečky bodoval v testu Stereo & Video Televizor Hyundai s výměnnými rámečky bodoval v testu Stereo & Video

  Přinášíme Vám recenzi z únorového čísla Stereo & Video, kde se testu podrobil LCD televizor Hyundai LLF24945RGBR, který můžete barevně doladit svému interiéru nebo jednoduše přizpůsobit své náladě. Stačí vyměnit jeho přední rámeček za jiný.

Recenze a testy

Nová videorecenze

Baterie nabíjecí Panasonic Evolta AA, HR6, 1900mAh, Ni-MH, blistr 2ks

Videorecenze z dalších kategorií

Zobrazit všechny videorecenze

Ostatní recenze a testy

Recenze z dalších kategorií

Zobrazit všechny recenze

Slovník pojmů

 • Frekvenční index

  Pokud je frekvenční index větší než zobrazovací frekvence panelu, je frekvenční index povýšen o i...

 • Klimatická třída

  Určuje ideální teplotu prostředí, při které spotřebič pracuje. Teplota v místnosti má vliv na výk...

Zobrazit všechny pojmy

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz