Prodej novinek Samsung Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5GHořeli jste nedočkavostí? Tak vás uhasíme novinkami od Samsung, které posouvají hranice! Na co se můžete těšit? Novinky jsou 3, takže na hodně!


Samsung Galaxy S20 vás potěší 6,2" displejem, 64Mpx teleobjektivem z trojice fotoaparátů a skvělým zvukem Dolby Atmos. Se Super Steady videem si natočíte stabilizovaně každý okamžik. Nechte se provázet dlouhou výdrží baterie s kapacitou 4 000 mAh!


A co Samsung Galaxy S20+? Peckový 6,7" Wide Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X Infinity-O displej (3200 x 1440) vám představí vesmír plný barev a se 64Mpx teleobjektivem zachytíte všechno v těch nejlepších detailech. Bude vás provázet každým dobrodružstvím s voděodolností do 1,5 m do 30 minut. A jak se vám i napříč skvělé výdrži vybije, dobijete ho superrychlým nabíjením.


Oba modely mají parádní 30x Space Zoom! No a se Samsung Galaxy S20 Ultra 5G vás čeká mnohem víc než „jen“ podpora rychlé 5G sítě! Kapacita baterie 5 000 mAh vám zaručí neskutečnou výdrž, se 108Mpx hlavním objektivem se vám na dlani rozprostře galaxie plná možností a s 8K UHD videem nezmeškáte jediný okamžik. A abyste měli na dosah ruky i dalekou scénu, využijte 100x Space zoom. Ani v noci vám nic neunikne, všechny 3 modely mají vylepšený noční režim Bright night. Co mají ještě společné? Single Take zachytí nejlepší snímky v různých režimech, a to jediným stlačením spouště. 120 Hz displej vám zase poskytne plynulejší animace systému a rychlejší odezvu pro hraní her.


Chcete vědět, jaké byly naše první dojmy z novinek od Samsungu? Přečtěte si náš článek se spoustou fotek.


O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz