Přivítejte ikonu mezi mobily – přichází Huawei P10

Očekávaná chvíle nastala, nový Huawei P10 vstupuje na český trh! Poprvé tato hvězda spatřila světlo světa 26. února 2017 v Barceloně a nyní míří k vám. Na co se máte těšit? Na prvotřídní kvalitu, dokonalé propojení elegance s nejvyspělejší technologií, a především špičkovou výbavu, která ve své třídě nemá konkurenci.

Jedinečný, elegantní, inovativní. Takový je nový smartphone Huawei P10

Na první pohled vás zaujme štíhlé celokovové tělo s 5,1” displejem, které je chráněno krycím sklem Gorilla 5 a disponuje Full HD rozlišením. Přední stranu zdobí také elegantně vsazený senzor otisku prstů, který zároveň nahrazuje hlavní navigační tlačítko. Ovládání telefonu je tak perfektně rychlé, snadné a díky vysoce kvalitní čtečce otisku prstů je vaše soukromí v naprostém bezpečí!


Vstupte do světa vlastní kreativity. Dívejte se na svět trojí optikou Leica!

Naprostou perlou je již druhá generace duálního fotoaparátu, na jehož vývoji se i tentokrát podílela legendární fotografická firma Leica. S duem objektivů jste se mohli potkat už u modelu P9, avšak vyšší třída si žádá vyšší nároky, a tak je fotovýbava modelu Huawei P10 ještě vymazlenější. Hlavní, duální fotoaparát Leica 2.0 je vybaven 12Mpx RGB (barevným) a 20Mpx monochromatickým (černobílým) snímačem a čočkami s clonou f/2,2. Díky funkci sledování změn přirozeného osvětlení automaticky upraví nastavení, takže zachytí více světla i za zhoršených podmínek. Vaše fotky budou ostré jako břitva v každé situaci! Oba objektivy navíc umožňují vyhrát si s hloubkou ostrosti, čímž popouští uzdu vaší nekonečné fantazii a kreativě. Zachyťte rychlé momentky i významné chvíle svého života s originalitou a v kvalitě, kterou vám budou všichni závidět!

Milujete selfíčka? Také přední kamera byla vyvinuta pod záštitou německé legendy Leica Camera AG. Nejenže je vybavena 8Mpx snímačem, ale uvítáte i skvělou funkci rozpoznání skupinové selfie a přepnutí do širokoúhlého módu. Ve spolupráci s GoPro pak společnost Huawei nabízí obrazovou technologii generující fotoalba nebo videopříběhy za pomoci celé řady šablon a pokročilých editovacích funkcí.

Změňte způsob, jak vidíte lidi kolem sebe

Co vás zaručeně nadchne při focení sebe, svých přátel, rodiny, zkrátka lidí kolem sebe, je 3D detekční technologie pro dokonalý portrét. Tato speciální funkce je u Huawei naprostou novinkou. V čem tedy spočívá její kouzlo? Fotoaparát je nově vybaven precizní 3D detekční technologií, která využívá více než 190 identifikačních bodů pro rychlejší a přesnější rozpoznání jednotlivých objektů. Takže při focení zajistí, aby světlo, stíny i barva byly na výsledné fotografii vždy na správném místě.

Rychlost a stoprocentní nasazení – s Huawei P10 zažijete nepoznané

Srdcem celého modelu P10 je 8jádrový procesor s nejnovějším čipsetem Kirin 960. K tomu přidejte nové, precizně propracované uživatelské prostředí EMUI 5.1 a máte před sebou vůbec nejvyšší úroveň fungování mobilního telefonu. Toto jedinečné uživatelské prostředí, které běží na platformě Android 7 je již natolik intuitivní, že se vám okamžitě přizpůsobí, a dokonce i předvídá, jaké aplikace použijete. Je to k neuvěření, ale je to tak!

K bezproblémovému chodu přispívá i 4GB operační paměť, krásných 64 GB pak nabízí paměť uživatelská. S kapacitou baterie 3200 mAh, funkcí rychlého nabíjení a připojením 4G/LTE budete ve spojení zkrátka kdykoliv a kdekoliv.

Poznejte luxus a dokonalost na vlastní kůži!

Neváhejte, vyberte si ze 4 ojedinělých barev či DUAL SIM verzi a objednejte si nový Huawei P10 ještě dnes!

CHCI NOVÝ HUAWEI P10O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz