Samsung Galaxy J4+ a J6+: levný smartphone pro každého

Už jste zaznamenali dvě novinky od Samsungu označené písmenem „J“? Galaxy J4+ a J6+ jsou smartphony z nižší střední třídy, takže lákají především na svou nízkou cenu. J4+ totiž koupíte pod 5 tisíc korun, za J6+ zaplatíte kolem 6 tisíc (k 5. 11. 2018).

Dostupná volba, která poslouží všem

Na obou modelech se uživatelé dočkají rozlišení 1480 x 720 pixelů na HD+ TFT displeji, který má úhlopříčku 6". Navíc se u smartphonu Galaxy J6+ můžete těšit na tzv. infinity (bezrámečkový) displej. Jinak si velkých rozdílů nevšimnete, doku neotočíte telefony na zadní stranu –Galaxy J4+ má jeden fotoaparát, naopak J6+ zdobí duální fotoaparát a také čtečka otisků prstů, kterou najdete v tlačítku pro zapnutí/vypnutí telefonu.

Výkon obou smartphonů hlídá procesor Snapdragon 425, který bezchybně pracuje spolu s operačním systémem Android 8.1 Oreo. Telefonům nechybí ani 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek. Samsung Galaxy J6+ disponuje 3GB pamětí RAM a 32GB úložištěm, Galaxy J4+ koupíte s 2GB RAM a 32GB úložným prostorem. Pokud by vám ale chybělo místo na všechna vaše data, můžete si paměť rozšířit paměťovou kartou o velikosti až 512 GB.

Samsung Galaxy J4+ i J6+ máme právě u nás na testování. Brzy se tak dočtete, jak u nás oba smartphony obstály.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz