Samsung

Společnost Samsung působí na světových trzích již více než 70 let a snaží se najít dokonalejší a pohodlnější řešení každodenních starostí i radostí. Angažuje se hned v několika oblastech podnikání. Patří k lídrům na trhu v prodeji digitálních zařízení a médií (mobilních telefonů, televizí, audio a video techniky, kamer a fotoaparátů, aj.). Pořídit si ale můžete také techniku potřebnou při každodenní činnosti v kanceláři (notebooky, monitory, tiskárny a další komponenty) a v neposlední řadě se Samsung zabývá také výrobou a distribucí velkých domácích spotřebičů.

Každý výrobek společnosti Samsung je něčím charakteristický. Například lednice využívají chladicí systém Multi-Flow. Ten vám zaručí, že ať jsou potraviny uvnitř umístněny nahoře, či dole, vepředu nebo vzadu – všechny jsou chlazeny rovnoměrně se stálou teplotou. Navíc vám Samsung nabízí také kombinované chladničky Side-by-Side, známé jako americké lednice s velkým objemem. Podobnou funkci mají také mikrovlnné trouby, technologie TDS zajišťuje trojitý systém distribuce mikrovln, který rovněž zajišťuje rovnoměrné ohřívání vašeho pokrmu ze všech stran.

Pokud vás ale více zajímají pračky s logem Samsung, můžete vybírat kupříkladu mezi variantami specializovanými na ochranu před bakteriemi, šetrnějšími k vašemu prádlu nebo sloužícími k jeho osvěžení. Mimo ledničky, mikrovlnky a pračky můžete od Samsungu pořídit také vysavače, klimatizace nebo řadu vestavných spotřebičů. Možností je opravdu hodně, s nákupem výrobku od Samsungu neprohloupíte a navíc si určitě vyberou i ti nejnáročnější zákazníci.

I na trhu s elektronikou je každý výrobek od společnosti Samsung něčím charakteristický. Všechny výrobky jsou na vynikající technické úrovni, plné inovací a nejnovějších technologií využitých pro maximální usnadnění jak všedních úkolů, tak pro zábavu bez jakýchkoliv kompromisů. Důkazem mohou být například chytré dotykové mobilní telefony Samsung, konkrétně třeba Samsung Galaxy S II, nebo Galaxy Ace. Dále pak LCD, LED a plazmové televize až s neuvěřitelnými zobrazovacími schopnostmi a vybavené funkcemi pro absolutní multimediální vyžití – tzv. Samsung Smart TV.

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejprohlíženější

Další výrobky Samsung naleznete v těchto kategoriích:

Recenze Samsung

 • Dotykový tablet Samsung Note 8 Na domácí trh přichází tato novinka s Androidem 4.1 ve verzi se SIM kartou (3G) i bez ní. Pokaždé má však velice lehké a tenké provedení doplněné o výborné pero použitelné kdekoli.
  16.08.2013 09:41:35
 • Mobilní telefon Samsung Galaxy S4 Velice aktuálně vám přinášíme recenzi nejnovějšího hitu řady Galaxy S, který ve své druhé generaci (S2) doslova dobyl svět. Čtyřka je pak jeho důstojným nástupcem se vším všudy.
  05.08.2013 10:10:46

Další recenze

Novinky Samsung

 • 5. generace smartphonu Samsung GALAXY S je tu! Nejnovější a dlouho očekávaný smartphone z rodiny Samsung je tady. GALAXY S5 dostal do vínku 5,1“ displej s FullHD rozlišením, vylepšený fotoaparát a změny doznal mimo jiné i jeho vzhled. Mobilní telefon Samsung GALAXY S5 můžete objednávat právě teď!
  11.04.2014
 • Samsung vám k chladničce vrátí až 3000 Kč! Uvažujete o pořízení nové chladničky? Kupte si od 1. 10. do 31. 12. 2013 některý z vybraných modelů chladniček Samsung a za odměnu získáte až 3000 Kč zpět. Stačí se včas zaregistrovat, doložit svou koupi a příjemný finanční bonus je váš!
  03.10.2013

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz