Sendvičovač 3v1 Hyundai SM627

Fotografie

Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý
Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý Sendvičovač Hyundai SM 627, 3 v 1 bílý

Celkové hodnocení: 92%

Možnosti: 95%

Obsluhovatelnost: 90%

Výbava: 90%

Přečtěte si kompletní hodnocení

Sendvičovač, který se umí během pár vteřin proměnit ve gril nebo vaflovač, sice nevyužijete pro velkou party na zahradě, ale zato s ním připravíte řadu sladkých i slaných pochoutek. Vyzkoušíme, jak funguje a co všechno dokáže sendvičovač 3v1 Hyundai SM627.

Dobroty pro léto i zimu

Sendvičovač Hyundai SM627 klasického tvaru se dvěma kontrolkami pro indikaci zapojení do sítě a správné teploty desek je neobvyklý dvěma páry dalších desek a náhradním klipem na uzavírání obou polovin sendvičovače. Proložen je i návod, který na pěti stranách popisuje kromě bezpečnostních pokynů i přístroj a jeho používání.

Před prvním použitím sendvičovače Hyundai SM627 je vhodné všechny kontaktní desky umýt a podle návodu ještě první připravené kusy nejíst – je to z důvodu vypalování konzervačních látek z povrchu desek.

Vaflovač

Jako první jsme vyzkoušeli vaflovač. Zde je třeba použít těsto, které naskočí, tedy kynuté nebo s práškem do pečiva. Těsta stačí nalít na desky sendvičovače Hyundai SM627 méně, než jsme očekávali, takže jsme hned při prvním naplnění přelili a těsto jsme měli vytlačené i mimo pečicí desky. Přístroj je vhodné dát na rovnou plochu, aby těsto po nalití nestékalo k jedné straně. Vafle se pečou asi deset až patnáct minut, podle toho, jak je chceme propečené.

Sendvičovač

Propečený sendvič ke snídani je určitě super nastartování nového dne. Zde máme k dispozici desky sendvičovače Hyundai SM627 pro přípravu sendvičů a jejich rozdělení na trojúhelníky. To je prováděno stlačením čtvercového sendviče přepážkou mezi trojúhelníkovými prostory. Opět postačí měně než deset minut a uvnitř sendviče se krásně rozpustí sýr a ohřeje šunka. Vyzkoušet můžete také třeba sendvič nasladko s banánem, což je překvapivě dobrá kombinace.

Gril

Kontaktní gril s horní a spodní deskou je ideální k přípravě několika málo porcí. Desky nelze otevřít zcela a použít horní plochu jako druhou plochu deskového grilu. O to je však rychlejší příprava jednotlivých porcí a díky uzavření je i menší odpařování tekutin, což je znatelné zejména při přípravě masa. Obklopení horkými deskami v mase rychle uzavře šťávu, a i když jí část v průběhu grilování spolu s tukem odteče, maso ze sendvičovače Hyundai SM627 je šťavnaté a chutné.

Čištění

Díky možnosti sejmutí desek je čištění sendvičovače Hyundai SM627 jednoduché. Stačí namočit do vody, chvíli nechat povolit nečistoty a umýt desky, což jde na nepřilnavém povrchu dobře. Dlouhodobé zkušenosti s trvanlivostí desek nemáme, ale předpokládáme, že nepřilnavá úprava vydrží dlouho, pokud ji nepoškrábete používáním kovových nástrojů při manipulaci s potravinami.

Hodnocení

Sendvičovač Hyundai SM627 je přístroj, který využijete při běžných přípravách domácích pochoutek, na nichž si můžete pochutnat po celý rok. Využití topných těles pro více účelů se nabízí a díky výměnným deskám je i snadno realizovatelné. Výměna desek je velmi jednoduchá a rychlá. Při provozu jsme byli s přístrojem spokojeni, a tak jej můžeme doporučit.


Hyundai SM627:

  • příkon udávaný; měřený: 700 W; 680 W
  • desky: tři páry s nepřilnavým povrchem – sendvičovač, gril a vaflovač
  • teploty: pevně nastavený termostat
  • rozměry (Š x V x H): 245 x 80 x 245 mm
  • hmotnost: 2,1 kg

Kompletní parametry sendvičovače 3v1 Hyundai SM627 najdete zde.


Závěrečné hodnocení

Sendvičovač 3v1 Hyundai SM627 je přístroj, který využijete při běžných přípravách domácích pochoutek, na nichž si můžete pochutnat po celý rok. Využití topných těles pro více účelů se nabízí a díky výměnným deskám je i snadno realizovatelné. Výměna desek je velmi jednoduchá a rychlá. Při provozu jsme byli s přístrojem spokojeni, a tak jej můžeme doporučit.

Možnosti: 95%

Obsluhovatelnost: 90%

Výbava: 90%

Celkové hodnocení: 92%

+ plusy

snadná obsluha

vyjímatelné topné desky lze mýt i myčce nebo nechat odmočit

mínusy

topné desky nelze otevřít do roviny

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz