Autorizované servisy

Pokazil se Vám některý z domácích spotřebičů nebo jiné zboží, které jste zakoupili v našem internetovém obchodě a vztahuje se na něj ze zákona záruční lhůta? Pak není nic jednoduššího než vyhledat nejbližší servisní středisko, které se o jeho opravu postará.

K opravě si připravte: záruční list ke zboží (nebo daňový doklad = fakturu od zakoupeného výrobku). Pokud nemáte potvrzený záruční list a servisnímu středisku nestačí daňový doklad, potom se obraťte na naši Zákaznickou linku, která Vám tento doklad obratem potvrdí.

Zákaznická linka EURONICS: 577 055 777
E-mail: reklamace@euronics.cz


Servisní střediska často poskytují svoz reklamovaných předmětů po celém území České republiky, a pokud je to možné, mohou vyslat také některého ze svých techniků přímo k Vám. Ten se potom o opravu pokusí přímo na místě, bez nutnosti zboží někam nosit nebo odesílat.

Pokud z nějakého důvodu nechcete uplatnit reklamaci prostřednictvím servisních středisek, můžete se obrátit také na naše reklamační oddělení: HP TRONIC Zlín spol. s r.o., Reklamační oddělení Hala DC6, Poděbradská 772, 250 90, Jirny.

Bližší informace a kontakty na servisní střediska najdete také na webových stránkách jednotlivých společností. Seznam značek najdete zde.


Dvouletá záruční lhůta již uplynula a Vy jste při nákupu zboží na prodejně zakoupili také službu Prodloužená záruka? V takovém případě se prosím s uplatněním opravy v rámci dlouhodobější záruční lhůty (po 2 letech) obraťte přímo na pojišťovnu CARDIF, která tuto službu zastřešuje.

Pojišťovna CARDIF, tel.: 234 240 440, web: www.cardif.cz

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz