Šetří čas i peníze! Pořiďte si parní generátory Philips s CashBackemTa je tak těžká, a ještě to prádlo ani pořádně nevyžehlí… Jestli tento popis sedí i na vaši starou žehličku, je na čase se poohlédnout po novém pomocníkovi. Ale ne jen tak ledajakém, ale rovnou po parním generátoru Philips PerfectCare Elite. Parní generátory totiž nejsou jen obyčejně žehličky. Každý kousek s nimi vyžehlíte rychle, pohodlně a efektivně. Hravě si také poradí s každým záhybem i těch nejpevnějších materiálů, protože využívají silný parní výkon. Lámat hlavu si nemusíte ani nad nastavením teploty. Stejně jako nemusíte panikařit, když náhodou generátor na oblečení přidržíte déle, látku totiž nespálí. Při práci s ním vás rozhodně nebudou bolet ruce, protože generátor je extrémně lehký. Oblíbené kousky s ním vyrovnáte horizontálně i vertikálně.


Ale máme pro váš něco ještě lepšího! K nákupu vybraných parních generátorů Philips PerfectCare Elite získáte peníze zpět až ve výši 1 200 Kč! Jak na to?

1. Kupte si jeden z vybraných parních generátorů Philips v době konání akce.
2. Nákup zaregistrujte na stránkách Philips nejpozději do 21 dní od nákupu.
3. Příslušná částka vám přijde na bankovní účet do 30 dní od vykonání platné registrace.

Úplná pravidla akce a výpis produktů s příslušnou hodnotou zpětného bonusu najdete na stránkách výrobce. Nepromeškejte akci, platí do 31. 5. 2020 a potom se vypaří!

Řadit dle: oblíbenosti ceny abecedy hodnocení

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz