Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sleva 10 % na vše s kartou Euronics

Nakupujte s kartou Euronics a ušetřete

Využijte akční nabídku, a to slevu 10 % na váš první nákup s kartou Euronics! Maximální sleva, které můžete s kartou dosáhnout, je až 1000 Kč.

Jak to funguje?

  • akce platí na nákup zboží od 1 000 Kč
  • maximální výše slevy je 1 000 Kč za daný kalendářní měsíc
  • sleva platí při prvním nákupu s kartou Euronics
  • finanční částka odpovídající slevě bude připsána na úvěrovém účtu ke kartě Euronics, a to v následujícím měsíci ode dne nákupu.
  • sleva platí pro kamenné prodejny v síti Euronics od 13. do 24. 9. 2017

Také při dalších nákupech na vás čekají výhodné slevy. Plaťte s kartou Euronics kdykoliv v kamenných prodejnách nebo na e-shopu Euronics a my vám vrátíme 5 % ze všech nákupů zpět. Za kalendářní rok tak můžete získat zpět až 5 000 Kč. Více informací zde.

Jak získat kartu Euronics a o co se vlastně jedná?

Karta Euronics vám přináší pohodlný a snadný způsob, jak nakoupit bez starosti vše, co potřebujete, a to bez hotovosti.   Jednoduše zaplatíte prostřednictvím karty Euronics a úhradu vyčerpané částky si pak lehce rozložíte do přijatelných splátek, každý měsíc splácíte, kolik potřebujete, minimálně však 500 Kč.

Stačí se kdykoliv zastavit v naší prodejně Euronics a my s vámi vše vyřešíme. Do 14 dní po prvním nákupu vám bude karta zaslána poštou. Karta platí na první nákup od 1 000 Kč, její vydání je zdarma.

Jaké další bonusy s kartou Euronics získáte?

  • Slevu 5 % na další nákupy v síti Euronics + 2-3 % na všechny nákupy, budete-li s kartou nakupovat v e-shopu www.euronics.cz. Sleva tedy bude až 8 %, a to se vyplatí.
  • Zdarma doplňkovou Virtuální kartu, se kterou bezpečně nakoupíte nejen v e-shopech. Využít ji můžete i pro platby PayPal či jiné platební systémy.
  • Samozřejmostí je bezúročné období až 55 dní. Můžete tak nakoupit zcela bez úroků, stačí jen nákupy z předešlého měsíce uhradit do 25. dne v následujícím měsíci
  • Až 3 bezkontaktní platební nálepky zdarma pro ještě rychlejší platby. Odměny za čerpání – můžete získat např. až 800 Kč měsíčně na pohonné hmoty.

 

Nově jsou všechny karty Cetelem automaticky zapojeny do programu MasterCard® Priceless Specials. I s kartou Euronics tak získáte peníze zpět z každé platby kartou u vybraných partnerů po celé ČR, a to ve výši až 15 % z hodnoty nákupu! Zahrnutí do programu je zcela zdarma, prostě jen nakupujete a každých naspořených 100 Kč Vám bude vždy automaticky zasláno zpět na úvěrový účet Vaší karty. Seznam obchodních partnerů najdete na www.specials.cz.


Reprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Akce platí od 13. do 24. 9. 2017.


Vše o nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

577 055 777 info@euronics.cz