Tefal

Psal se rok 1954, když ve francouzském městě Sarcelles vynalezl Marc Grégoire,na světě první, nepřilnavou pánev. Teprve o dva roky později vzniká společnost Tefal (odvozeno od slov TEFlon a ALuminium), která už v prvním roce fungování vyrábí 100 pánví denně. O několik let později, konkrétně v roce 1968, nabídla společnost SEB Marcu Grégoire, že jeho společnost odkoupí. Ten souhlasil a společnost Tefal se tak zařadila do organizace světově proslulých značek, které jsou dnes specialisty na výrobu malých domácích spotřebičů (Moulinex, Krups, Rowenta, Lagostina nebo All-Clad).

Na logo Tefalu asi nejčastěji narazíte na pomocnících určených do kuchyně – především se jedná o řady nepřilnavého nádobí, nerezové nebo tlakové hrnce, samozřejmostí jsou také kuchyňské pomůcky, nože a příslušenství. Speciální sada, kterou Tefal nabízí, je pojmenována Ingenio a vyniká nejen svým vypracovaným designem. Jedná se totiž o řadu moderního, multifunkčního nádobí, která je odlišná především svými možnostmi využití. Stačí vám jedno nádobí pro vaření na klasických zdrojích ohřevu, pečení v troubě, servírovaní na stole i uchovávání potravin v lednici. Možností je spousta, a proto je nádobí uzpůsobeno také pro odnímání rukojetí a uch. Obsahuje navíc poklice na cezení, grilování i víko na uchovávání pokrmů v lednici. Vše je navíc možné skladovat za využití minimálního prostoru.

Společnost Tefal se nezabývá pouze vyvíjením příjemného designu nebo samotnou funkčností svého nádobí, ale vysoké nároky jsou kladeny také na kvalitu daného zboží. Výrobky od Tefalu jsou totiž nekompromisně testovány. Odolnost se zkouší horkou čepelí, testuje se možnost oděru vidličkou, otěrem za použití kuchyňských houbiček, apod. Můžete si být jisti, že nádobí, které si od Tefalu pořídíte, vás nezklame. Navíc jsou nepřilnavé povrchy Tefalu naprosto zdravotně nezávadné, protože se při výrobě nepoužívají těžké kovy ani kadmium.

Tefal ale kromě nádobí nabízí také malé domácí spotřebiče. Jedná se zejména o výrobky určené pro elektrické vaření (fritézy, toastery, grily, parní hrnce nebo sendvičovače). Revoluční je jistě fritéza ActiFry, ve které Vám pro přípravu 1 kg hranolek vystačí jedna lžíce oleje. Vaření je tak nejen chutné, ale i zdravější. Připravovat různé pokrmy jednodušeji ale můžete také s tyčovými nebo ručními mixéry a určitě vás nezklamou ani rychlovarné konvice, kávovary nebo žehličky. A pokud máte doma malé miminko a potřebujete se zrovna věnovat jiným věcem, nezoufejte, pohlídá vám ho jedna z chůviček od Tefalu. Jednoduše, jak říká motto značky Tefal: „Chytré věci nenahradíš.“

Novinky Tefal

  • Rozdáváme dárky k vybraným spotřebičům S blížícím se prosincem jsme pro vás připravili Dárkovou knížku Euronics. Najdete v ní tipy na skvělé dárky pro sebe i své blízké, a protože Vánoce již pomalu klepou na dveře, dostanete od nás ke každému z těchto spotřebičů ještě dárek navíc!
    26.11.2012

Archiv novinek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz