Telefony, foto a GPS

 • Jak vybrat navigaci? Jak vybrat navigaci?

  10.06.2016 | Při výběru GPS navigace si nejdříve ujasněte, na co ji budete používat a jak vysoké jsou vaše nároky na její funkce. Vybírejte podle toho, kam jezdíte, v jakém voze a jak často. Od toho se odvíjí i další parametry, které vám vysvětlíme v článku.

  Celý článek

 • Jak vybrat mobilní telefon? Jak vybrat mobilní telefon?

  30.05.2016 | S tím, jak rychle se mobilní telefony přeměnily na „chytrá zařízení“, změnil se také zásadně postup při výběru. Stejné zůstaly snad jen atributy, jako je námi přijatelná cena, která nás dokáže zaujmout. Dnes už neplatí „čím menší, tím lepší“, ale vlastně je to zcela opačně. Je to dáno především tím, co je od dnešních mobilů vyžadováno.

  Celý článek

 • Jak vybrat digitální fotoaparát? Jak vybrat digitální fotoaparát?

  30.03.2016 | Požadavek na digitální fotoaparát je jasný - co nejkvalitnější fotky. Vypadá to jednoduše, ale právě u fotoaparátu je mnoho dílčích faktorů a může se paradoxně stát, že i když vyberete vynikající fotoaparát, tak se fotka nemusí podařit. Obzvláště při výběru je nutné mít jasno, co budeme fotit a jak moc fotografování rozumíme, případně rozumět chceme. Důležité je taky to, jestli si chce člověk nastavovat parametry na přístroji sám a přizpůsobovat aktuálním podmínkám nastavení individuálně (clony, ISO…), nebo chce namířit a jednoduše zmáčknout spoušť. Pro ty první je vhodná zrcadlovka nebo pokročilý kompaktní fotoaparát. A pro ty druhé jsou to především jednoduché základní kompakty.

  Celý článek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz