TV, Audio, Video

 • Jak vybrat televizi? Jak vybrat televizi?

  13.06.2016 | Výběr televize není nikterak složitý, ale určitě je vhodné mít přehled v aktuálních trendech. A protože chcete za své peníze získat co nejvíc, měli byste se v některých parametrech a značeních vyznat, aby výběr vaší nové televize byl bezchybný. Také je potřeba zvážit, co od televize očekáváte, jak často ji sledujete, nebo hodláte sledovat a hlavně kolik chcete utratit.

  Celý článek

 • Jak vybrat DVD přehrávač? Jak vybrat DVD přehrávač?

  18.02.2013 | Pořiďte si šikovný DVD/Blu-ray přehrávač, díky kterému budete moci snadno a pohodlně přehrávat své oblíbené disky či pohodlně zaznamenávat různá vysílání. Při výběru rozhodně neopomínejte ani Blu-ray přehrávače – ty sice stále nejsou v našich domácnostech tolik rozšířeným artiklem, avšak umožňují přehrávání vysokokapacitních Blu-ray disků s filmy v nejvyšší kvalitě a mohou sloužit i jako přijímače DVB-S a DVB-T signálů. A umí toho mnohem více…

  Celý článek

 • Jak vybrat přenosný DVD přehrávač? Jak vybrat přenosný DVD přehrávač?

  17.08.2012 | Stejně jako se proměňuje například svět televizní, proměňuje se i svět přenosných přehrávačů. Před několika lety se z nich staly jakési univerzální stanice schopné na relativně rozměrném displeji přehrát nejen DVD disky, ale zároveň i pomalu jakýkoli další multimediální obsah. Ten byl dříve typicky vypalovaný, v současnosti je nejčastěji využívána USB paměť a nově pak i paměťové karty.

  Celý článek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz