SPLÁTKY BEZ ČEKÁNÍ na prodejnách EURONICS

Nemáte dostatek hotovosti na koupi vysněného zboží? Chcete si ho pořídit na splátky, ale bojíte se, že vám bude na prodejně úvěr zamítnut?

Máme pro Vás řešení! Přicházíme s novinkou, jak snadno, rychle a hlavně diskrétně si požádat o spotřebitelský účet z pohodlí vašeho domova! Získáte tak jistotu schválení úvěru ještě před samotnou návštěvou prodejny Euronics a ušetříte tak svůj čas! Splátky bez čekání vám přinášíme ve spolupráci se společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem).

Postup pro vyřízení SPLÁTEK BEZ ČEKÁNÍ:

  • V žádosti o spotřebitelský úvěr vyplňte všechny požadované údaje a tak, aby splácení odpovídalo co nejvíce vašim představám. Např. cena vámi vybraného zboží, výše měsíční splátky, počet splátek, výše první platby na prodejně Euronics.
  • V dalších částech formuláře vyplníte vaše osobní údaje pro posouzení žádosti o spotřebitelský úvěr a poté odešlete žádost ke zpracování.
  • Jakmile bude žádost zpracována, obdržíte výsledek posouzení žádosti ve webové aplikaci a také prostřednictvím e-mailu.
  • V případě předběžného schválení žádosti o úvěr, obdržíte SMS zprávu s autorizačním kódem na vaše mobilní telefonní číslo, které jste uvedli v žádosti. Zároveň je vám ve webové aplikaci zobrazen další postup pro použití autorizačního kódu na našich kamenných prodejnách EURONICS
  • Poté se stačí nejpozději do 30 dní dostavit do kterékoli prodejny EURONICS a vybrat si zboží v ceně do výše schváleného úvěru.
  • Prodejnímu personálu předložíte doklad totožnosti a platný autorizační kód, který jste obdrželi v SMS. Následně vám bude předložen vytištěný návrh smlouvy o spotřebitelském úvěru, který podepíšete a můžete si vybrané zboží ihned odnést domů!

Upozornění: Již schválenou částku pro splátky bez čekání nelze na prodejnách Euronics navyšovat! Musel by proběhnout nový schvalovací proces a pozbyli byste tak hlavní výhodu předběžného úvěru tedy jeho komfort a možnost pohodlného vyřízení z domova.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz