• Nejlepší obsluha EURONICS Nejlepší obsluha EURONICS

  Dali jsme si ten nejvyšší možný cíl - poskytovat našim zákazníkům v prodejnách sítě Euronics dokonalý zákaznický servis. Zejména kvalitní obsluhu, spokojené zákazníky a osobní služby, které odpovídají jejich potřebám. Abychom však mohli tento úkol splnit, potřebujeme znát názor našich zákazníků - tedy Váš názor!

  Celý článek

 • Autorizované servisy Autorizované servisy

  Pokazil se Vám některý z domácích spotřebičů nebo jiné zboží, na které se ze zákona vztahuje zákonná záruční lhůta? Pak není nic jednoduššího než vyhledat nejbližší servisní středisko, které se o opravy v ochranné lhůtě stará.

  Celý článek

 • Naše služby Naše služby

  Při nákupu v našem internetovém obchodě máte možnost využít k vybraným produktům osobní služby Euronics. Naší snahou je zpříjemnit a prodloužit vám užívání nových spotřebičů a především tyto výrobky v mnoha ohledech ochrání.

  Celý článek

 • FAQ neboli Často kladené otázky FAQ neboli Často kladené otázky

  Chystáte se objednat si zboží v našem internetovém obchodě a máte otázky ohledně způsobů dopravy, platby nebo samotného doručení? Nebo jste již služeb našeho e-shopu využili a potřebujete poradit se záručním nebo pozáručním servisem? To vše a ještě mnohem více jsme pro Vás připravili do sekce Často kladené otázky.

  Celý článek

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz