Videorecenze: Ruční šlehač Bosch MFQ4030 stříbrný/bílý

Přejít na detail produktu: Ruční šlehač Bosch MFQ4030 stříbrný/bílý

Popis a specifikace

Ruční šlehač Bosch MFQ 4030

Malý, ale přesto nepostradatelný spotřebič v každé domácnosti. Tím je ruční šlehač, se kterým snadno připravíte jakékoliv těsto, našleháte sníh z bílků nebo sladkou šlehačku. Ruční šlehač Bosch MFQ 4030 vám ušetří spoustu práce a nemusíte investovat do drahého kuchyňského robota. Ovládání spotřebiče nemůže být jednodušší. Díky ergonomickému designu a madla opatřeného protiskluzovou vrstvou SoftTouch vám šlehač pohodlně padne do ruky.

Pohodlné držení díky lehkému zpracování

Stejně tak s použitím  nejnovějších technologií a materiálů v oblasti motorů je dosaženo mnohem nižší váhy. Dříve namáhavé hnětení, šlehání a mixování bude nyní brnkačka. Mixování jakýchkoliv ingrediencí s tímto kompaktním pomocníkem bude mnohem jednodušší s jeho výkonným motorempříkonu 500 W. Budete překvapeni také jeho tichým chodem, hlučnost dosahuje pouhých 65 dB. Vybírejte z 5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček pro různý typ šlehaných ingrediencí. Maximální výkonnosti docílíte stisknutím tlačítka turbo.

 

Dejte vyniknout vašim kulinářským nápadům

Ve výbavě šlehače Bosch naleznete dvojici šlehacích metel FineCreamer a hnětacích háků ušlechtilé oceli. Inovativní šlehací metly jsou vybaveny speciálními kuličkami, se kterými se do zpracovávané směsi dostane více vzduchu. Výsledkem bude větší objem šlehaných bílků nebo nadýchané těsto. Hnětací háky si díky svému spirálovitému tvaru dobře poradí i s tužším těstem na kynuté buchty. Nechybí ani možnost připojení rychlošlehací nohy pro přípravu krémů či polévek. Veškeré příslušenství je vhodné pro mytí v myčce nádobí.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz