Videorecenze: Ruční šlehač Bosch MFQ4080 stříbrný/bílý

Přejít na detail produktu: Ruční šlehač Bosch MFQ4080 stříbrný/bílý

Popis a specifikace

Bosch MFQ 4080

Uvnitř ručního šlehače Bosch MFQ 4080 je ukrytý DC motor s plně dostačujícím výkonem 500 W a umožňujícím pracovat v pěti rychlostních stupních, vám umožní připravovat lahodné pokrmy.

Příprava je navíc podpořená samotným výrobcem, který u tohoto přístroje vůbec poprvé na světě použil speciální šlehací metly FineCreamer, které na svých koncích nesou několik kuliček. Kuličky díky větší šířce než je povrch metly, rozrazí v právě šlehané hmotě větší otvor, který se po chvíli opět uzavře. Díky těmto vzduchovým kapslím vznikajícím při šlehání ve velmi vysoké rychlosti, dokážete s Bosch MFQ 4080 mít až o 22% více našlehané pěny a až o55% více vaječného bílku. Díky této jedinečné schopnosti si tento mixér doslova zamilujete.

Snadná obsluha

Ruční šlehač Bosch MFQ4080 byl navržen ergonomicky pro snadnou obsluhu. Perfektně sedí do ruky a navíc je velmi lehký. Disponuje separátně umístěnými tlačítky pro snadné vysunutí šlehacích a hnětacích metel a také vysouvacím mechanismem umožňující snadné sejmutí mixovací nohy.

Obsah balení:

  • ruční šlehač Bosch MFQ 4080
  • šlehací metely
  • hnětací metly
  • robustní nerezová mixovací noha s inovovanou čtyřbřitou čepelí
  • odměrky s uzavíratelným víkem
  • mixovací nádoba s dvojitou čepelí nesoucí 4 břity

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz