Videorecenze: Sklokeramický sporák Amica SHC 5784D X nerez

Přejít na detail produktu: Sklokeramický sporák Amica SHC 5784D X nerez

Popis a specifikace

Amica SHC 5784 DX

S elektrickým sporákem Amica SHC 5784 DX budete vařit snadno, rychle a chutně. Kromě toho si vás získá i oku lahodícím designem ideálním do moderních interiérů i klasických kuchyní. Vybaven je sklokeramickou deskou se čtyřmi varnými zónami pro pohodlnou přípravu několika pokrmů najednou. Maximální příkon přitom dosahuje až 9 200 W, takže výkonu má tedy na rozdávání. Varné zóny přitom nepostrádají ani ukazatel zbytkového tepla, který zajišťuje bezpečnost, neboť budete vědět, kdy jsou zóny chladné na dotek. Vysokou energetickou efektivitu pak značí třída A, takže dlouhodobě ušetříte.

Užitný objem trouby dosahuje 65 litrů při šířce 50 cm, takže se neztratí ani ve větších rodinách. V její výbavě najdeme hned 10 funkcí včetně elektrického grilu, programu pro přípravu Pizzy či superrychlého ohřevu na 150 °C za 4 minuty. Nechybí ani praktické rozmrazování a díky halogenovému osvětlení budete mít o připravovaných pokrmech vždy dokonalý přehled.

Vařte moderně se sklokeramikou a grilem. Kuchyně bude estetičtější a vy efektivnější.Energetická třída A

Sporák ušetří vaši peněženku i životní prostředí – obojí dlouhodobě. Tento model se hrdě hlásí ke spotřebičům energeticky efektivní třídy A.

 

10 funkcí

K dispozici jsou u tohoto modelu následující funkce: Horní a dolní topné těleso + ventilátor; horní těleso + gril (supergril); rozmrazování; horní topné těleso; rychlý ohřev; horký vzduch + spodní těleso (pizza); horký vzduch; horní těleso + gril + ventilátor; horní těleso + spodní těleso (konvenční ohřev).

 


Superrychlý ohřev

Se Superrychlým ohřevem dosáhnete maximálního výkonu v minimálním čase. Už za 4 minuty je trouba rozpálena na 150 °C. Zvládá to o 20 % rychleji než obyčejné trouby.

 


TA programátor

TA programátor vám dává informace o aktuálním stavu a nabízí možnost nastavení začátku či konce pečení. Nechybí ani akustické upozornění.

 


Katalytické samočištění

Katalytické desky pohlcují mastnoty a eliminují usazování a vznik nečistot v troubě. Výsledkem je mimořádně snadná údržba.

 

Otočený rožeň

Otočný rožeň ocení každý správný gurmán, který si rád pochutnává na dokonale připraveném masu. To díky němu bude ještě křupavější a lépe propečené, což dvojnásob platí u drůbežího. Pro nejlepší výsledky doporučujeme zapojení rožně, funkce opékaní a horního topného tělesa.

 


Osvětlení

Díky halogenovému osvětlení, které se nachází v zadní části trouby, budete mít o připravovaných pokrmech vždy skvělý přehled.

 


Rošt

Rošt disponuje speciální bezpečnostní funkcí pro maximalizaci stability. Můžete jej tak pohodlně vysouvat, aniž byste se museli obávat vypadnutí pekáče.

 


Rozmrazování

S touto funkcí můžete rychle rozmrazovat velké množství pokrmů – například maso, ryby nebo pečivo.

 


Boční závěsné lišty plechů

Boční závěsné lišty z nerezu dodávají komfort při manipulaci s plechy. Ty jsou díky nim stabilní i při vysunutí z trouby. Mýt je můžete v myčce.

 


Ukazatel zbytkového tepla

Ukazatel zbytkového tepla na sklokeramické desce zhasne, jakmile je varné pole bezpečné pro dotyk dlaní.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz