VIP program

Co je VIP program?

VIP program je speciální nabídkou určenou vybraným zákazníkům Euronics. Jde o věrnostní program, který přináší exkluzivní ceny při nákupu na www.euronics.cz.

VIP ceny lze využít také při nákupu na www.euronics.cz s osobním odběrem na vybraných prodejnách.

 

Jaké výhody vám VIP program přináší?

Jak vstoupit do VIP programu?

*Pokud jste již registrovaní, stačí provést tzv. „povýšení“ na VIP zákazníka zaškrtnutím tlačítka na registrační stránce.
**Při příští návštěvě webu se stačí vždy pouze přihlásit.
Jak poznáte, že je VIP program aktivován?

 

Jaké zvýhodněné ceny na vás čekají?

V rámci VIP programu se snažíme nabízet co nejatraktivnější ceny, jaké můžeme. S ohledem na vysoce konkurenční prostředí však nedokážeme garantovat, že všechny položky budou za nejlepší cenu na trhu.

Z pohledu kategorií nabízíme výhodnější ceny zejména u Velkých a malých spotřebičů, Spotřební elektroniky a zboží kategorie Dům, dílna a zahrada.

Z pohledu značek pak garantujeme vždy nejlepší ceny na trhu u značek ETA, Hyundai, JVC, Gogen, Gallet, Goddess a Ecovacs.

Na VIP členy se nevztahuje doprava zdarma (mimo osobního odběru na prodejně) a mohou se lišit některé způsoby dopravy. Nabídku VIP programu není možné kombinovat se slevovými a dárkovými akcemi.

Úplná pravidla VIP programu najdete zde.


Nechte si vytvořit nabídku na míru

Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem spotřebičů nebo se chystáte vybavit např. celou kuchyň, oslovte nás a vytvoříme vám zdarma nabídku přesně na míru se zvýhodněnými cenami. Více informací zde.

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz