Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vracíme 5 % zpět ze všech nákupů v Euronics!

Jak na to? Stačí vaše nákupy platit kartou Euronics.

 

Kdo může nabídku využít?

Všichni držitelé  karty Euronics. Kreditní karta Euronics je úvěrový produkt, který vám umožní kdykoliv nakoupit, co potřebujete, aniž byste u sebe museli mít hotovost. Poskytovatelem této karty je společnost BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem.

Jak to funguje?

Je to jednoduché, stačí nakupovat s kartou Euronics v kamenných prodejnách i v e-shopu Euronics. Na konci každého měsíce vaše nákupy sečteme a 5 % z nich vám vrátíme zpět na úvěrový účet karty Euronics. Podrobnosti  uvidíte v měsíčním výpisu z úvěrového účtu. Za kalendářní rok tak můžete z nákupů v Euronics získat zpět až 5 000 Kč a zároveň až 800 Kč měsíčně.

Jak získat kreditní a virtuální kartu Euronics?

Pro získání karty stačí navštívit jakoukoli kamennou prodejnu Euronics, kde vám prodejci poskytnou informace o možnosti jejího vydání. Ke každé kartě Euronics vám zdarma vydáme také Virtuální kartu, která vám umožní nákupy na našem e-shopu. Stačí se přihlásit do Klientské zóny na www.hellobank.cz, zvolit záložku "Kreditní karta", odkaz "Virtuální karta" a kliknout na "Zřízení virtuální karty".

Jaké jsou  výhody karty Euronics?

  • Zdarma doplňková Virtuální karta, se kterou bezpečně nakoupíte nejen v e-shopech. Využít ji můžete i pro platby PayPal či jiné platební systémy.
  • Samozřejmostí je bezúročné období až 55 dní. Můžete tak nakoupit zcela bez úroků, stačí jen nákupy z předešlého měsíce uhradit do 25. dne v následujícím měsíci
  • Až 3 bezkontaktní platební nálepky zdarma pro ještě rychlejší platby.Odměny za čerpání – můžete získat např. až 800 Kč měsíčně na pohonné hmoty.

Nově jsou všechny karty Hello bank! automaticky zapojeny do programu MasterCard® Priceless Specials. I s kartou Euronics tak získáte peníze zpět z každé platby kartou u vybraných partnerů po celé ČR, a to ve výši až 15 % z hodnoty nákupu! Zahrnutí do programu je zcela zdarma, prostě jen nakupujete a každých naspořených 100 Kč Vám bude vždy automaticky zasláno zpět na úvěrový účet Vaší karty. Seznam obchodních partnerů najdete na www.specials.cz.

Příklad splácení: výše úvěru 150 000 Kč, roční úroková sazba 22,68 %, RPSN 26,37 %, celkem zaplatíte 169 888 Kč, výše splátky 14 157 Kč (dodatečné předpoklady pro výpočet RPSN: aktuální úvěrový rámec je vyčerpán ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na 1 rok a je splácen stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení), měsíční poplatek za správu a vedení úvěrového účtu 69 Kč.

Platnost akce: do odvolání


Kartu Euronics poskytuje spol. BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem).

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

577 055 777 info@euronics.cz