Vracíme 5 % zpět ze všech nákupů v Euronics!

Jak na to? Stačí vaše nákupy platit kartou Euronics.

 

Kdo může nabídku využít?

Všichni držitelé karty Euronics v kamenných prodejnách sítě EURONICS. Kreditní karta Euronics je úvěrový produkt, který vám umožní kdykoliv nakoupit, co potřebujete, aniž byste u sebe museli mít hotovost. Poskytovatelem této karty je společnost BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem.

Jak to funguje?

Je to jednoduché, stačí nakupovat s kartou Euronics v kamenných prodejnách sítě EURONICS. Na konci každého měsíce vaše nákupy sečteme a 5 % z nich vám vrátíme zpět na úvěrový účet karty Euronics. Podrobnosti  uvidíte v měsíčním výpisu z úvěrového účtu. Za kalendářní rok tak můžete z nákupů v Euronics získat zpět až 5 000 Kč a zároveň až 500 Kč měsíčně při aktivaci další odměny v internetovém bankovnictví na www.hellobank.cz

Jak získat kartu Euronics?

Pro získání karty stačí navštívit jakoukoli kamennou prodejnu Euronics, kde vám prodejci poskytnou informace o možnosti jejího vydání. S kartou euronics můžete platit jako s běžnou platební kartou a sledovat své nákupy jednoduše online v internetovém bankovnictví anebo ve svém mobilním telefonu s přehlednou aplikaci od Hello bank.

Jaké jsou  výhody karty Euronics?

  • Platíte s ní bezpečně online v prostředí  3 D Secure
  • Samozřejmostí je bezúročné období až 55 dní. Můžete tak nakoupit zcela bez úroků, stačí jen nákupy z předešlého měsíce uhradit do 25. dne v následujícím měsíci
  • bezkontaktní platební nálepky zdarma pro ještě rychlejší platby.
  • Odměny za čerpání:
  • až 5 000 Kč ročně za platby v Euronicsu
  • až 6 000 Kč ročně za všechny platby s aktivovanou odměnou za nákupy od Hello bank! Celkem tedy můžete s kartou Euronics ušetřit až 11 000 Kč za rok a to se vyplatí!

Nově jsou všechny karty Hello bank! automaticky zapojeny do programu MasterCard® Priceless Specials. I s kartou Euronics tak získáte peníze zpět z každé platby kartou u vybraných partnerů po celé ČR, a to ve výši až 15 % z hodnoty nákupu! Zahrnutí do programu je zcela zdarma, prostě jen nakupujete a každých naspořených 100 Kč Vám bude vždy automaticky zasláno zpět na úvěrový účet Vaší karty. Seznam obchodních partnerů najdete na www.specials.cz.

Reprezentativní příklad. Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 69 Kč, měsíční splátka úvěru 4 765 Kč, celková splatná částka 57 181 Kč, RPSN 28,74 (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Poskytovatelem karty Euronics je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem. Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a. s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Platnost akce: do odvolání

O nákupu Poradna Prodejny Kontakt

Registrace

Porovnání 0

Prodejny

577 055 777 info@euronics.cz